Aké sú šance, že Apple tento rok predstaví 16-palcový MacBook Pro?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Apple novinky

Nové Apple novinky nám odhaľujú informácie o viacerých nadchádzajúcich produktoch kalifornského technologického giganta. Týkajú sa smartfónov, počítačov, tabletov a wearables. Poďme sa teda rovno spolu pozrieť na to, čo všetko sme sa dozvedeli.

apple logo
Zdroj: logosvectorfree.com

iPhone

O nových smartfónoch sa toho dozvedáme čoraz viac. Vzhľadom na to, že oficiálne ohlásenie novej generácie prebehne už 10. septembra, je to celkom logické.

Najnovšie správy vravia o tom, že tri nové smartfóny budú mať širokouhlý senzor Face ID. To znamená, že odomykanie pomocou tváre bude možné aj keď sa na iPhone nebudete pozerať priamo. Príkladovou situáciou je mobil položený na stole. Novinky by sme sa mali dočkať aj v odolnosti displeja, ktorý podľa všetkého využije novú technológiu, vďaka ktorej sa bude ťažšie rozbíjať sklo obrazovky.

Apple iPhone batéria
Zdroj: filthylucre.com

MacBook Pro

Opäť začínajú na povrch vycházdať správy o tom, že Apple predstaví nový model MacBook Pro. Nespokojná komunita profesionálov sa sťažuje na prehrievanie 15-palcového modelu, ktorý je podľa nich zbytočne kompaktný.

Po novom sa opäť verí, že spoločnosť príde s celkom novým, 16-palcovým modelom MacBook Pro. Malo by byť jasné, že jeho cenovka nepriláka trh konzumentov, ale ťažkých profesionálov, ktorí na prácu potrebujú laptop s procesorom Intel Core i9 a samostatnou grafickou kartou. Väčší displej a batéria by mali byť taktiež výhodou.

Batéria MacBook Pro
Zdroj: itpro.co.uk

iPad

Z portálu Bloomberg prichádza aj informácia, že Apple počas tohto roka sa začnú predávať nové 11- a 12,9-palcové iPady Pro. Nové tablety vraj budú mať omnoho lepšie fotoaparáty. Osobne som veľmi zvedavý, či to znamená, že na zadnej strane nás prekvapia až dva či dokonca tri senzory.

Očakávajú sa opäť silnejšie procesory a jemné vylepšenia v oblasti efektivity batérie.

Nový iPad Pro s trojitým fotoaparátom
Zdroj: gearpatrol.com

Apple Watch

Už zopár dní vieme, že prémiové smart hodinky Apple Watch prídu vo viacerých prevedeniach. Okrem klasických hliníkových hodiniek si zákazníci budú môcť kúpiť aj keramické či titánové Watche.

Správy vravia, že aj napriek novinkám v oblasti hardvéru sa fanúšikovia Apple môže teši’t na ešte väčšie vylepšenia v oblasti operačného systému. Na tomto poli veľa nových funkcií prinesie watchOS6.

apple watch 5
Zdroj: apple.com

Čo vravíte na Apple novinky ohľadom pripravovaných zariadení? Vaše názory a predpovede nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: bloomberg.com, theverge.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -