Na Apple TV+ mieri hraný sci-fi seriál Dr. Brain s hviezdou filmu Parazit od režiséra I Saw the Devil

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Čo keby si mal svoje spomienky uložené ako dáta na pevnom disku? Presne touto istou témou sa bude zaoberať pripravovaný sci-fi seriál Dr Brain, ktorý obohatí seriálovú ponuku streamovacej platformy Apple TV+.

Novinka je založená na populárnom webtoone (digitálny komiks), na ktorom sa bude podieľať niekoľko zvučných filmárov a umelcov.

Apple TV+ Dr Brain
Zdroj: headtopics.com

Na Apple TV+ mieri hraný sci-fi seriál Dr Brain

V hlavnej úlohe sa predstaví Lee Sunkyun (Parazit) ako vedec skúmajúci mozog, snažiaci sa prísť na to, ako získať prístup k najhlbším tajomstvám a spomienkam mozgu s postranným úmyslom odhaliť pravdu o strašnej tragédii, ktorá zastihla jeho rodinu.

Seriál momentálne natáča v Južnej Kórei. Scenár a réžiu si pod svoje krídla zobral uznávaný tvorca Kim Jeewoon (I Saw the Devil). V pozícii producentov sa v tomto lákavom seriálovom projekte predstavia Samuel Yeunju Ha (Okja), Ham Jung Yeub, Daniel Han zo štúdia Studioplex, Joy Jinsoo Lee a Min Young Hong zo štúdia Kakao Entertainment.

Apple TV+ Dr Brain
Zdroj: variety.com

Oficiálna synopsa:

„Dr. Brain je emocionálna cesta, ktorá nasleduje vedca skúmajúceho mozog posadnutého hľadaním nových technológií na prístup k vedomiu a spomienkam skrývajúcich sa v mozgu. Jeho život ide však dolu kopcom, keď sa jeho rodina stane obeťou záhadnej nehody. Pomocou svojich znalostí a schopností sprístupňuje spomienky z mozgu svojej ženy, aby odhalil tajomstvo toho, čo sa jeho rodina stalo a prečo.“

Ak ti slovo webtoon nič nehovorí, jedná sa o digitálne komiksy, ktorých pôvodom je Južná Kórea. Dnes si však táto komiksová forma získala obrovskú popularitu po celom svete a vychutnať si ich môžeš aj ty na stránke Webtoon.com.

A keďže juhokórejská kinematografia nám v posledných rokoch dokazuje poriadnu dávku kvality, nový seriál založený na juhokórejskom webtoone znie ako ďalší výrazný krok vpred. Dátum premiéry seriálu Dr. Brain zatiaľ nepoznáme, ale o všetkých aktualizáciách o tejto novinke z radov Apple ťa budeme informovať.

Dáš šancu novému sci-fi seriálu Dr. Brain, ktorý mieri na streamovaciu platformu Apple TV+? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -