Apple už čoskoro predstaví prémiové slúchadlá AirPods Studio. Aká bude ich cena?

Nenechajte si ujsť

Slúchadlá Apple AirPods Studio a ich vlastnosti

Apple AirPods Studio sú slúchadlá, ktorých môžeme dočkať už onedlho. Najprv bolo povedané, že budú na predaj v USA niekedy v druhej polovici roku 2020, no po nových informáciach je pravdepodobné, že ich predstavenie je už naozaj za rohom.

Výroba už začala a je len otázkou času, kedy konečne prídu na trh. Mohlo by to byť za týždeň alebo mesiac, no dúfame, že to bude čím skôr v tomto roku. Dodávatelia z Vietnamu pôvodne mali začať s ich vyvážaním do Applu v júni alebo júli. No Taiwanský portál DigiTimes tvrdí, že už sú na ceste.

Cena a bližšie informácie

Cena AirPods Studio sa bude pohybovať v Amerike okolo $349. V prepočte to je približne 320 , cenu však často upravujú dodávatelia a obchody s technikou, takže sa toto číslo môže vyšplhať ešte omnoho vyššie.

Slúchadlá prídu vo viacerých variantoch. Prvý bude z prémiovej kože a druhý by mal byť z priedušnej textílie, ktorá je určená hlavne pre cvičenie s nimi. S touto vychytávkou môžete pri vašom tréningu počúvať hudbu a nespotíte sa tak rýchlo ako s koženými.

somagnews.com
Zdroj: somagnews.com

Senzory nových AirPods Studio budú rozpoznávať, kedy ich máte na hlave, kedy na krku a kedy si k hudbe pospevujete. Údajne tiež analyzujú vaše uši a podľa toho vám pustia audio tak, aby ste ho počuli čo najviac správne. Uvidíme, čo to v praxi znamená.

Jon Prosser, leaker Applu, hovorí, že by sa vzhľadom mali podobať na Bose 700. Presne tak ako slúchadlá od Bose budú zamerané aj na tlmenie zvuku, čo je tiež jedna z dobrých vlastností.

Ak si myslíte, že Jon Prosser sa určite mýli, tak vám toto možno zmení názor. Jeho úspešnosť pri „leakoch“ je 86,7 %. Vyšlo mu tak skoro 9 z 10-tich predpovedí. Prosser a Gurman (ďalší leaker) sa ale nezhodujú na jednej nadchádzajúcej veci. A tými sú AR smart okuliare od Apple. Prosser predpovedá ich predaj na rok 2021 a Gurman zas na koniec roka 2022 alebo 2023.

Ako by mali pripravované prémiové slúchadlá vyzerať teda už vieme, no vzhľadom na informácie ešte nie je jasné, kedy sa objavia na slovenskom trhu. Každopádne sa nemôžeme nič iné len tešiť a dúfať, že nás Apple nenechá čakať pridlho.

Zdroj: gsmarena.com, imore.com, appletrack.org

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -