Túto ponuku nesmiete zmeškať. Najväčšie filmy minulého roka môžete vidieť úplne zadarmo

Nenechajte si ujsť

Apple TV+ môžete získať na 2 mesiace zadarmo

Streamovacia služba Apple TV+ si pre divákov pripravila atraktívnu ponuku. Noví a vracajúci sa zákazníci teraz môžu získať prístup do knižnice na dva mesiace zadarmo. Služba akciu predstavila ešte v decembri pri príležitosti premiéry filmu Family Plan, už zajtra 18. januára sa však končí.

Ak chcete získať prístup do Apple TV+ na dva mesiace zadarmo, je potrebné kliknúť na tento odkaz. Nasleduje prihlásenie do účtu, prípadne nová registrácia, podmienkou je aj zadanie údajov o kreditnej karte. Služba po uplynutí dvoch mesiacov zadarmo začne používateľovi stŕhať pravidelný mesačný poplatok, ktorý predstavuje 9,99 €.

killers of the flower moon leonardo dicaprio
Zdroj: themoviedb.org

Používateľ však môže v nastaveniach účtu zrušiť automatické obnovenie predplatného, prípadne údaje o kreditnej karte celkom vymazať. Dvojmesačné predplatné zadarmo mu aj naďalej zostane.

Služba v podmienkach upresňuje, že ponuka neplatí pre divákov s aktívnym predplatným, prípadne pre tých, ktorí už bezplatný prístup k službe využívajú vďaka inej akcii. Ide napríklad o trojmesačné predplatné zadarmo, ktoré získajú všetci zákazníci, ktorí si kúpia nové produkty Apple.

Oplatí sa vyskúšať

Ponuka Apple TV+ prichádza v mimoriadne atraktívnom čase. Iba pred pár dňami do knižnice služby pribudla oceňovaná historická dráma Vrahovia mesiaca kvetov v hlavnej úlohe s Leonardom DiCapriom a Robertom De Nirom. Počas februára očakávame pridanie ďalšieho historického eposu, ktorým bude Napoleon od Ridleyho Scotta.

joaquin phoenix napoleon
AppleTV+

Okrem toho pred pár dňami v rámci Apple TV+ vyvrcholila seriálová novinka Monarch: Legacy of Monsters, ktorá je seriálovým spin-offom veľkofilmov o Godzille. Podrobnostiam seriálu sme sa venovali aj v samostatnej téme.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

    • Mne to funguje. Keď klikneš na odkaz, tak hneď hore máš možnosti na výber (Choose another country or region to see content specific to your location). A tam musíš prepnúť na „Other country or region“

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -