Svet Aquamana sa rozrastie o nový horor! Postará sa oňho milovaný James Wan?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

V decembri minulého roka dorazilo niečo, na čo sme naozaj dlho čakali. Aquaman sa vynoril z neúspešných vôd štúdia DC a konečne sa postaral o úspech, ktorý zmenil budúcnosť tohto filmového univerza. Dodnes si zarobil už cez 1,1 miliardy dolárov. Vďaka tomu a pozitívnym reakciám od divákov si producenti z Warner Bros. uvedomili, čo ľudia chcú a čoho chceme vidieť viac. DC sa vydáva dobrým smerom, pričom práve úspech Aquamana zaručil, že kráľovstvo Arthura Curryho navštívime minimálne ešte dvakrát!

Aquaman RECENZIA
Zdroj: hdqwalls.com

Aquaman horor: The Trench

Aquaman bol natočený za relatívne konzervatívnych 160 miliónov dolárov. V rámci DCEU ide o druhý najlacnejší film, no zároveň nemal problém v tržbách prekonať všetky ostatné počiny z toho istého univerza. Pochopiteľne sme teda očakávali, že štúdio určite plánuje pokračovaniečo sa aj potvrdilo. Odvtedy nás však stihli potešiť ďalšie skvelé správy. O Aquamana 2 sa podľa najnovších informácií taktiež postará James Wan, čo znamená, že s projektom je spokojný. Filmár totižto povedal, že „pre pokračovanie sa nevráti, pokiaľ mu nepredstavia fantastický scenár.“

Počin sa podaril tak veľmi, že dostane nielen pokračovanie, ale aj práve oznámený spin-off. Z portálu THR prišli správy o tom, že Warner Bros. zháňa scenár pre film The Trench. Už samotný názov napovedá, že bude mať niečo spoločné s desivými morskými monštrami z Aquamana. A čo viac, pôjde o horor! Producentmi sa, na naše potešenie, stanú James Wan a Peter Safran, zatiaľ čo samotný scenár majú priniesť Noah Gardner a Aidan Fitzgerald. Táto dvojica má bohaté skúsenosti z produkčnej spoločnosti J.J. Abramsa, Bad Robot.

aquaman
Zdroj: screencruh.com

The Trench nedostane taký rozpočet, akým disponoval Aquaman, no to je pochopiteľné. Potrebovať ho ani nebude. Vo filme totižto nenájdeme ani jednu hereckú hviezdu známu z DCEU. Samotný príbeh sa bude odohrávať priamo v kráľovstve Trenchov a pravdepodobne bude zasadený do minulosti – časov, kedy sa potopila Atlantída a táto časť obyvateľstva bola odrezaná od zvyšku populácie tohto bájneho mesta. Dosť možno teda uvidíme, ako a prečo sa z týchto ľudí vyvinuli krvilačné monštrá.

Čo vravíte na hororový spin-off zasadený do univerza DC? Veríte, že pod dohľadom Jamesa Wana na pozícii producenta sa dočkáme najviac unikátnej komiksovky vôbec?

Zdroj: thr.com, comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -