Arcane sa blíži do finále prvej série s novým trailerom k tretiemu príbehovému aktu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Jeden z najlepších seriálových výtvorov od Netflixu sa blíži do finále prvej série. Nový teaser trailer k tretiemu aktu potvrdzuje príchod nezabudnuteľného záveru, pretože Arcane opäť raz ukáže fanúšikom sveta League of Legends ďalšie epické príbehy obľúbených postáv. Tentokrát to budú Vi a Jayce, ktorí spoja sily a pokúsia sa zastaviť Silcove plány.

V stávke je toho veľa a zničenie zločineckého impéria bude kľúčom k víťazstvu. Na stranu nového antagonistu sa pridá aj Jinx, takže jej finálny stret so sestrou už teraz vyvoláva pocity nadšenia. Spolupráca medzi Riot Games a Netflixom totiž priviedla na malé obrazovky unikátny vizuálny zážitok, ktorý bude pokračovať s príchodom tretieho aktu 20. novembra 2021 a zaujať by mohol nielen hráčov populárnej hry. Animáciami a scenárom patrí Arcane medzi špičku a veľmi vysoké hodnotenia si jednoznačne zaslúži.

Arcane odhalil nový teaser trailer k tretiemu príbehovému aktu:

Najnovšia upútavka je síce krátka, ale v necelej minúte nám toho bolo ukázaného naozaj veľa. Silco sa snaží vyzbrojiť hextechom a Jinx mu v tom pomáha. Miestne gangy premieňajú ľudí na supervojakov. Do ohňa priloží aj Viktorova prelomová technológia, ktorá urobí zo Zaunu obrovskú hrozbu pre Piltover. Rivalita týchto konkurenčných miest v posledných troch 40minútových častiach vyvrcholí a už teraz sa máme na čo tešiť.

Vi a Jayce dokonca dostanú do rúk ich ikonické zbrane z hry – Jayce s kladivom a Vi s rukavicami. Nejde však len o obyčajné predmety. Obe zbrane majú veľa výnimočných schopností, ale či im pomôžu v zastavení Silca je otázne. Seriál sa netají ani zabíjaním postáv a nie všetky z nich pravdepodobne dokráčajú až do finále. Hlasové obsadenie zahŕňa Haley Steinfeld ako Vi a Ella Purnell ako Jinx s vedľajším obsadením vrátane Katie Leung ako Caitlyn, Kevina Alejandra ako Jayce, Jason Spisak ako Silco, Toks Olagundoye ako Mel, JB Blanc ako Vander a Harry Lloyd ako Viktor. Prvý a druhý akt už nájdeš na Netflixe.

Páčil sa ti nový teaser trailer k tretiemu aktu seriálu Arcane? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -