Obľúbený herný svet League of Legends ožíva vo finálnom traileri k animovanej sérii Arcane od Netflixu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Počas víkendového semifinále Worlds 2021 sme sa okrem napínaných hier dočkali aj nečakaného prekvapenia. Netflix sa rozhodol odhaliť finálny trailer k animovanej sérii Arcane, ktorej prvé tri časti uvidíme na malých obrazovkách už zajtra!

Na základe novej ukážky konečne vieme, čo od tejto exkluzívnej novinky očakávať a do akých zákutí obľúbenej hry League of Legends zavítame. Jinx a Vi budú hlavnými postavami príbehu, ale nebude to ani zďaleka len o nich.

Finálny trailer k animovanej sérii Arcane od Netflixu:

Spolu s ich príbehom dostaneme pravdepodobne aj pozadie dvoch vzájomne konkurenčných miest Piltover a Zaun, o ktorých viac sme sa začali dozvedať až s príchodom kartovej hry Legends of Runeterra. Obe mestá sú známe svojimi pokročilými technológiami, avšak zatiaľ čo Piltover je steampunková utópia, Zaun je známy pre svoje nekontrolované experimenty z oveľa temnejších dôvodov.

Finálna ukážka tiež odhalila výskyt ďalších obľúbených postáv, ktorých nebude vôbec málo. Zatiaľ boli potvrdení Viktor, Jayce a Caitlyn, ale predstaviť by sa ich malo oveľa viac. Doposiaľ známa trojica postáv by mala zohrávať v príbehu dôležitú úlohu a spoločnými silami sa pokúsia zastaviť temnú mágiu ohrozujúcu Piltover. Spoznali sme aj časť hlasového obsadenia – Hailee Steinfeld (Hawkeye) ako Vi, Ella Purnell ako Jinx, Harry Lloyd ako Viktor, Kevin Alejandro ako Jayce a Katie Leung ako Caitlyn.

Arcane oficiálny trailer posledný
zdroj: collider.com

Tri rozdielne príbehové akty s inými dátumami vydania

Ako sme si už mohli pri Netflixe zvyknúť, série vychádzajú vždy celé v tom istom dni. Animovaná séria Arcane však bude výnimkou a streamovací gigant rozdelil seriál na tri časti.

Prvé dejstvo sa zameria na začiatok príbehu sestier a pozostáva z prvých troch častí, ktoré uvidíme na malých obrazovkách od 7. novembra (03:00 nášho času). O druhom a treťom dejstve zatiaľ žiadne podrobné informácie nemáme, ale vieme aspoň dátumy vydania. Ďalšie tri časti dorazia o týždeň neskôr 14novembra. Posledné dejstvo uvidíme 21novembra.

Páčil sa ti posledný trailer k animovanej sérii Arcane? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -