Prepadák z kina s Henry Cavillom bude online. Exkluzívne na jednom mieste

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Argylle bude o chvíľu online

Najnovší film Matthewa Vaughna, ktorý nám priniesol úspešné filmové série ako Kick-Ass a Kingsman, si už za pár dní pozrieme z pohodlia domova. Akčná špionážna komédia mala skvelé herecké obsadenie a adaptovala knižný debut novej autorky. Hodnotenia mala ale prinajlepšom priemerné. Možno aj preto bude len zhruba dva mesiace po uvedení do kín film Argylle: Tajný špión online.

Titulného agenta Argylla si zahral Henry Cavill. Hlavnou postavou však bola spisovateľka Elly Conway, ktorú stvárnila Bryce Dallas Howard. Spisovateľka sa preslávila písaním špionážnych románov, ktoré sa ale až pozoruhodne podobajú na reálne plány zločineckého podsvetia, vďaka čomu sa s ním Elly dostane do problémov.

Na streamovaciu platformu príde už ďalší týždeň

Pomocnú ruku jej dá reálny agent, ktorého stvárnil Sam Rockwell. V ďalších úlohách záporákov, agentov a ďalších postáv sa ukázali aj Bryan Cranston, Catherine O’Hara, Dua Lipa, Ariana DeBose, John Cena a Samuel L. Jackson.

Všetkých ich uvidíme už ďalší piatok, teda 12. apríla na Apple TV+.

Stojí film za pozretie?

Ani režisér, známy pre svoje komédie s typickými a pompéznymi bojovými sekvenciami, ani herecké obsadenie, ktoré tvorili veľké mená Hollywoodu, nedokázali filmu získať vysoké hodnotenia. Film prišiel do kín začiatkom februára a zarobil necelých 100 miliónov oproti 200-miliónovému budgetu.

Kritici na Rotten Tomatoes mu dali iba 33 %, diváci boli až prekvapivo zhovievaví – 72 %. Priemerné hodnotenie dostal od stránok IMDb.com, kde mu svieti 5,7/10, a CSFD.sk, kde má 54 %. Filmové hodnotenie nie je vysoké, ale určite je rôznorodé a je tak na každom divákovi, aby si urobil vlastný názor.

Pozrite si akčnú špionážnu komédiu, ktorá bude už za pár dní aj v online priestore? 

Zdroj: small-screen.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -