Neuveriteľne nabitý trailer k filmu Army of the Dead od Netflixu odhaľuje inteligentných zombíkov

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix konečne zverejnil oficiálny trailer k očakávanému filmu Army of the Dead od režiséra Zacka Snydera (Muž z ocele). V ňom môžeš opäť vidieť nadupanú hordu zombies, ktorí sa však od tých klasických mierne odlišujú.

Táto zaujímavo vyzerajúca hororovo-akčná lahôdka bude prvým Snyderovým filmom po marcovom vydaní 4-hodinového DC eposu Zack Snyder’s Justice League. Novinku uvidíš na malých obrazovkách už 21. mája 2021.

Oficiálny trailer k filmu Army of the Dead:

Najnovšia ukážka s perfektnou hudbou začína pohľadom na Davea Bautistu (Strážcovia Galaxie), ktorý sa vo filme predstaví pod menom Scott Ward. V úvode nechýba ani herec Hiroyuki Sanada (Posledný samuraj) ako Hunter Bly snažiaci sa naverbovať Warda na veľmi nebezpečnú misiu v Nevadskej púšti.

Vizionársky režisér sľubuje veľa zábavy v jeho neónovom postapokalyptickom Las Vegas, kde sa bude skupina žoldnierov a zlodejov snažiť ukoristiť 200 miliónov dolárov. Prirodzene, veci nejdú vôbec podľa plánu a na scénu sa dostávajú naozaj zvláštne kreatúry.

Army of the Dead oficiálny trailer
Zdroj: empire.com

Zombies s miernou inteligenciou?

Po prvej ukážke by mi nikdy nenapadlo, že uvidím vo filme inteligentné zombies so schopnosťou organizácie. Pripraviť sa taktiež môžeš na príchod dobre vyzerajúceho zombie tigra, čo neznačí pre našu skupinu žoldnierov nič dobrého.

Aj keď mierne vyvinuté zombies nie sú žiadnym priekopníckym objavom, jedná sa jednoznačne o odklon od klasických zombíkov. Či to však uspeje v očiach divákov je otázne, pretože nie na každého môžu takýto zombies pôsobiť pútavo. No Zacka Snydera netreba podceňovať a po jeho zombie debute Úsvit mŕtvych z roku 2004 prišiel s ďalšou novou víziou obohatiť obyčajných nemŕtvych o nové schopnosti.

Aby toho nebolo málo, Army of the Dead dostane filmový prequel s názvom Army of Thieves. Takže aj keď nám Snyder potvrdil, že väčšina hlavných postáv zomrie, niektoré z nich našťastie prežijú a dočkajú sa ďalšieho spoločného dobrodružstva plného krvilačných zombies.

Čo hovoríš na oficiálny trailer k filmu Army of the Dead, ktorý uvidíš na Netflixe už čoskoro? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -