Netflix vypustil trailer k filmu Army of the Dead od Zacka Snydera a je plný šialenej akcie a zombies

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Prvý trailer k očakávanému hororovému počinu Army of the Dead od režiséra Zacka Snydera konečne dorazil. Nechýba v ňom poriadne šialená akcia s hordou nechutných zombies, ktorých uvidíme na Netflixe už 21. mája 2021.

Netflix ma v pláne urobiť zo Snyderovho filmu plnohodnotnú franšízu, ktorá bude okrem filmových projektov obsahovať aj štvorhodinovú animovanú sériu Army of the Dead: Prequel. Tá nás zoznámi s pôvodom vzniku nákazy, ktorá spôsobila kvalitne nabitú zombie apokalypsu.

Trailer k filmu Army of the Dead od Netflixu:

Premisa filmu je priamočiara a neuveriteľne šialená. Dej nám ukáže partiu zabijakov, ktorí sa rozhodli infiltrovať do zombíkmi zamoreného Las Vegas. Dôvod? Zinkasovať všetky peniaze z kasína.

Hororové filmy s pridanou tematikou lúpeže majú v dnešnom modernom svete obrovský potenciál na úspech. Uvidíme však či táto pomiešaná chémia zaberie, pretože vylúpiť kasíno kvôli peniazom v postapokalyptickom svete plnom krvilačných zombies mi nedáva zmysel. Aj preto dúfam, že nás Zack Snyder prekvapí nejakou nečakanou vsuvkou.

army-of-the-dead-cast trailer
Zdroj: popcornhorror.com

Zack Snyder nie je v žánri zombies žiadnym nováčikom

Dávno predtým, ako sa zo Snydera stal vizionársky režisér DC filmov, jeho začiatky siahajú do úplne iného žánru. Reč je o Romerovej zombie klasike Úsvit mŕtvych (1978), ktorú Snyder za pomoci scenára od Jamesa Gunna (Strážcovia Galaxie) prerobil a jeho remake zavítal do sveta kinematografie v roku 2004.

Snyder začal na koncepcii Army of the Dead pracovať po jeho prerábke hororu Úsvit mŕtvych, ktorý sa stal obrovským komerčným i kritickým hitom so zárobkom viac ako 100 miliónov dolárov.

Po 17 rokoch sa Snyder vrátil do žánru zombies a nič iné ako úspech sa neočakáva ani tentokrát. O kvalite jeho najnovšieho filmu ťa môže presvedčiť vyššie priložený trailer.

Videl si už trailer k filmu Army of the Dead, ktorý pre Netflix zrežíroval Zack Snyder? O názor sa s nami môžeš podeliť dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -