Legendárny Arnold Schwarzenegger je späť, uvidíme ho v novom seriáli od Netflixu

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Arnold Schwarzenegger je po roku späť

Arnold Schwarzenegger, jeden z najikonickejších hercov všetkých čias, je po dlhšej odmlke od hrania konečne späť. Tentokrát sa objaví v pripravovanom špionážnom seriáli od Netflixu, v ktorom ho navyše čaká milá spoločnosť.

Arnold to mal v poslednej dobe ťažké

Aj Terminátorovi sa občas musia vymeniť niektoré súčiastky a bývalý kulturista a guvernér tak minulý mesiac prekonal náročnú operáciu srdca, po ktorej sa už ale podľa vlastných slov cíti veľmi dobre.

„Cítim sa fantasticky, už som sa aj prešiel ulicami Clevelandu a užil som si vaše úžasné sochy,“

Napísal 73-ročný herec na Instagrame. Na záver ešte poďakoval lekárom a sestrám za príkladnú opateru.

Arnold Schwarzenegger
Zdroj: twitter.com

Nový seriál

Schwarzenegger sa teda vráti na televízne obrazovky ako super špión v pripravovanom seriáli od Netflixu, ktorý však ešte nedostal oficiálny názov. Aby toho nebolo málo, Arnold bude zároveň aj výkonným producentom. O réžiu sa postará Nick Santora, známy najmä vďaka seriálu Jack Reacher od Amazonu. Na pľaci sa objaví aj herečka Monica Barbaro (Top Gun: Maverick). Tá stvárni Arnoldovu dcéru.

Projekt privedie k životu štúdio Skydance Television, ktoré stojí napríklad za úspešným Altered Carbon (Netflix) či pripravovaným Foundation (Apple TV). To je zatiaľ všetko, čo o očakávanom návrate Terminátora pred kamery vieme. Na dátum vydania, prvý trailer a akékoľvek ďalšie informácie si ešte budeme musieť nejakú tú dobu počkať.

Monica Barbaro
Monica Barbaro; zdroj: hollywood.com

Pre víťaza kulturistických súťaží ako Mr. Universe či Mr. Olympia tak pôjde o vôbec prvý seriálový projekt, v ktorom stvárni od úplného začiatku jednu z hlavných postáv. Doteraz sa vždy objavil len v niekoľkých epizódach alebo si strihol rôzne cameo role. Hoci už nie je najmladší, stále je pomerne aktívny a tešiť sa na neho môžeme aj vo filme Kung Fury 2, ktorý je už v postprodukčnej fáze.

Ktorý Arnoldov film je váš najobľúbenejší? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: cnn.com, gamespot.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -