Finálny trailer a poster na film Arrival sú tu, a majú úžasnú atmosféru!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

O filme Arrival sme si už niečo to povedali. Klipy z filmu si môžete pozrieť tu. Štúdio Paramount Pictures však dalo do sveta finálny trailer a poster. Film vyzerá veľmi zaujímavo, a to o ňom v podstate nič nevieme. Práve to tvorí mrazivú atmosféru, pretože nevieme, čo čakať. A to nevedia ani postavy od mimozemšťanov vo filme. Pozrite sa na to.

O čom je film Arrival?

Arrival je pripravovaný sci-fi film režírovaný Denisom Villeneuveom (Sicario). Po celej Zemi začnú pristávať neznáme mimozemské objekty. Vláda tak povolá expertku lingvistiky, doktorku Louise Blanks. Tá pomôže tímu expertov zistiť, či mimozemšťania prišli v mieri, alebo naopak. Pokúsi sa s nimi nadviazať kontakt, a tým zachrániť ľudstvo. V Arrival si rolu doktorky strihne Amy Adams (Lois Lane z Batman vs Superman) a vo filme si zahrá aj Jeremy Renner (Hawkeye z Avengers).

Jeremy Renner si zahrá postavu Iana Donnellyho, ktorý bude taktiež pomáhať zistiť, čo sú mimozemské objekty zač. Vo filme však uvidíme aj Foresta Whitakera (Rogue One: A Star Wars Story) and Michaela Stuhlbarga (Men in Black 3). Film režiruje Denis Villeneuve a hudbu pre film robí Jóhann Jóhannsson, ktorý s režisérom spolupracoval už na filme Sicario.

Film uvidíme v kinách už 10.11.2016. Tešíte sa rovnako ako my?

Arrival

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -