Piata séria seriálu Arrow skončí jednu etapu! Čo to znamená pre budúcnosť seriálu?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Aká bude budúcnosť seriálu Arrow?

Ako sa vraví, všetko dobré musí raz skončiť. No a síce sa seriál Arrow ešte ku svojmu koncu ani neblíži, jedna jeho časť áno. A pravdepodobne vravíme o najikonickejšej časti seriálu. Ak je Arrow niečím zvláštny, a oddeluje sa s tým od ostatných, tak sú to jeho flashbackové scény. Teda scény, ktoré sa odohrávali vždy dávno pred hlavným dejom seriálu. No a práve tieto scény, povedia seriálu zbohom na konci piatej série!

Presne tak, šiesta séria už do minulosti nepôjde. Teda aspoň by nemala. Ak si pamätáte pilotný diel Arrowa, ten začal scénou, kde sa Oliverovi podarilo dostať sa preč z ostrova. No a práve k tejto scéne by sme podľa tvorcu seriálu, mali nadviazať v tohotoročnom finále. Oliver už bol vraj v minulosti až až, takže je konečne čas, uzatvoriť jeho tajomných 5 rokov života. Otázne ale je, bude to fungovať?

Oliver Queen v prvej epizóde seriálu Arrow!
Oliver Queen v prvej epizóde seriálu Arrow!; Zdroj: screenrant.com

Ako sme vraveli, ide pravdepodobne o najikonickejšiu časť seriálu. Avšak, určite si spomínate, že flashbackové scény boli v posledných epizódach už veľmi naťahované. Mali nám ukázať, ako prežil na ostrove 5 rokov sám. Namiesto toho sme ale stihli navštíviť Hong Kong a rôzne iné (hlúpe) zápletky. Osobne to teda beriem ako pozitívnu vec. Seriál konečne dostane viac času na hlavný dej príbehu. Od šiestej série by teda mal ísť ako jeho seriálová rodina (Flash, Supergirl, Legendy). 40 minútové epizódy, ktoré vyrozprávajú jeden ucelený príbeh. Avšak, táto informácia znamená, že pre dlhoročných divákov seriálu, bude tohotoročné finále plné fanúšikovských sĺz! Predsa len, tento moment sme chceli vidieť už veľmi dlho!

Sledujete seriál Arrow? Boli flashbackové scény vaše najobľúbenejšie? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah