Seriály

Producent seriálu Arrow v obavách! Koľko postáv môže seriál stratiť na konci 5. série?

To, že piata séria seriálu Arrow sa bude odohrávať v kruhu blízkych udalostí medzi hlavnými aktérmi vedeli diváci už dopredu vďaka podarenému ukončeniu štvrtej sezóny. Už je to ale 5 rokov čo seriál započal svoju cestu na televíznych obrazovkách a robí určité percento ľudí šťastnými s každou novou epizódou. Momentálna piata séria seriálu sa teší výborným recenziám s každým novým dielom a už teraz presahuje hodnotenia prvej série, ktorá disponovala výborným pilot dielom. Ako sa ale vyjadril ku posledným 6 častiam série sám producent seriálu?

Arrow seriál

Seriál sa dočkal výborných hodnotení. Zdroj: Comiczone

Stratíme obľúbencov?

Piata séria sa medzi fanúšikmi seriálu považuje za tú najakčnejšú. Práve kvôli tomuto faktu sa producent seriálu vyjadril k nasledovným 6 epizódam v inotajoch:

“Chase sa snažil celému svetu, ako aj Oliverovi ukázať, že nie je hrdina , ale že je chladnokrvný zabijak. Na konci série preto môžete očakávať, že bude svoju hodnosť zabijaka obhajovať svojimi činmi. Myslím, že nejaké postavy stratíme…”

Z vyjadrenia je priamo cítiť pasívna agresia, ktorú Chase v seriáli zužitkuje a bohužiaľ na druhý svet možno odídu naši obľúbenci. Ako ale Oliver dopadne sa dozvieme už na začiatku mája, kedy sa začnú vysielať posledné epizódy série!

A čo vy? Sledujete seriál Arrow tiež? Súhlasíte s recenzentmi, že piata séria je naozaj zatiaľ tou najlepšou? Alebo vari sa strachujete slov producenta?

About author

I love Pickles
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  1 Comment

  Pridaj komentár