Nadišiel čas? Predstaviteľ Arrowa rozpráva o ukončení seriálu!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ak patríte medzi tých, ktorí si želajú, aby sa seriály zbytočne kvôli popularite nepredlžovali, vedzte, že nie ste sami. Vymenovať by sme ich tu mohli hneď niekoľko, no určite sa všetci zhodneme na tom, že to bol práve Arrow, ktorý sa stal nemenovaným lídrom zbytočného naťahovania. Začal ako nový a svieži seriál, avšak ako pokračoval, stala sa z neho miešanina všetkého možného a nakoniec stratil aj nejaký jasný cieľ, kam vlastne od začiatku smeroval.

Seriálu sa však podarilo naštartovať vlastný superhrdinský vesmír, do ktorého sa pridali hrdinovia ako Flash, Supergirl a Legends of Tomorrow. Zo všetkých sa neskôr stali úspešné seriály a niekto by povedal, že už dávno predčili kvalitu Arrowa. Ten s prichádzajúcimi sériami strácal na divákoch ale aj na kvalite a očividne si stanica CW konečne povedala dosť.

zaujímavé fakty o seriáloch
Zdroj: technobuffalo.com

Podľa slov samotného predstaviteľa Arrowa, Stephena Amella, sa seriál naozaj dostal ku svojmu koncu. Ten na svojom Twitter účte potvrdil, že seriál skončí už túto jeseň. Posledná séria bude mať len 10 epizód. Tvorcovia tak budú môcť konečne vyrozprávať posledný príbeh Olivera Queena bez zbytočného naťahovania.

Či sa postavy zo seriálu budú objavovať v ostatných Arrowverse seriáloch netušíme, no z tweetu Stephena Amella je jasné, že sa herec kompletne s touto rolou lúči. Sú to teda určite smutné správy pre každého fanúšika, no my veríme, že každý chápe, že už bol skutočne pravý čas na ukončenie. Ďalšia dekáda úspešného projektu sa teda končí a my veríme, že to bude v najlepšej možnej sérii.

Čo hovoríte na ukončenie seriálu Arrow ôsmou sériou? Ste radi, že Arrow skončí? Čo hovoríte na to, že posledná séria bude mať len 10 epizód? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -