Filmy

Hviezdu filmu o divergentných, Shailene Woodley v poslednej časti Ascendant neuvidíme

Dvojdielne finálne časti a nízkorozpočtové filmy

Po natočení veľmi úspešného filmu Hunger Games sa Lionsgate rozhodlo pre nového oslíka na peniaze, Divergenciu. Posledná časť filmovej ságy o divergentných bude rozdelená na dve časti, tak ako sme to mohli vidieť u iných adaptácií známych noviel (Harry Potter, Twilight). Podobne ako u Hunger Games, patrili tieto osekané časti s ich Box Office výsledkami ku najslabším z celej série. Tretia kniha Allegiant má byť teda rozdelená na už existujúci film Allegiant (2016) a Ascendant. Prvý part tretej časti série s názvom Allegiant však prekvapil ešte horšie, ako sa čakalo. Ide o tzv. Box Office Bomb, naozaj neúspešný a stratový film, prepadák. Lionsgate teda pozmenil svoje plány a poslednú časť série Ascendant pošlú vzdušnou čiarou rovno do televízie.

Filmová dvojica asi vidí "zárobky" filmu Allegiant

Filmová dvojica asi vidí “zárobky” filmu Allegiant, Zdroj: rollingstone.com

Shailene Woodley sa v Ascendant neukáže

S týmto oznámením prišlo aj vyhlásenie od herečky Shailene Woodley, ktorá oznámila, že na nakrúcaní poslednej časti sa už neukáže. Rovnako urobil aj ďalší herec, Miles Teller, ktorého ste mohli vidieť v úlohe menej dôležitej postavy, kamaráta Tris. Dôvodom ich odchodu bol malý rozpočet pre finálnu, upadajúcu časť.

Kedže sa Shailene Woodley v Ascendant neukáže, film tak stratil tvár hlavnej postavy a je nejasné ako to ponesú diváci. Možné je, že následkom bude aj výmena iných postáv, ak nie rovno celej skupiny hercov.

About author

Milá, mladá, pekná, usmievavá :)
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  Filmy

  Kto všetko bude členom tímu vo filme Avengers 5 a čo zatiaľ o filme vieme?

  Pridaj komentár