Bojíte sa o osud Asgarďanov? Režisér Infinity War potvrdil, kto prežil!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Asgarďania v Infinity War boli takmer všetci mŕtvi! Ktorí prežili?

Všetci fanúšikovia marvelovky Thor: Ragnarok museli byť mierne v šoku, keď začal film Infinity War. Áno, aj tento článok obsahuje SPOILERY k Avengers: Infinity War takže ak ste film ešte stále nevideli, prosím urobte tak a potom sa vráťte k tomuto článku. Takže, kde sme to boli? Jaj, hneď na začiatku Infinity War sme teda videli samé mŕtve telá takmer všetkých Asgarďanov, ktorých v predošlom filme Thor zachránil.

Thanos a jeho Black Order totižto ich únikovú loď obkľúčili a začali svoje vyvražďovanie s cieľom získania kameňa nekonečna (Tesseractu), ktorý v predošlom filme tak vtipne ukradol Loki ešte pred tým ako bol Asgard zničený. Ako už teda vieme, k mŕtvym telám sa pridá aj Loki s Heimdallom a na lodi ostane len Thor. Následne už sme mohli vidieť iba to ako celá loď vybuchla a Thora to odpálilo až k Strážcom Galaxie.

Valkyrie a Thor!
Valkyrie a Thor!, Zdroj: screenrant.com

Kde boli ale milované postavy ako Korg, Miek alebo Valkyrie? Prečo sme ich nevideli? Nuž, režisér Infinity War, Joe Russo nemohol byť príliš špecifický, no aspoň o jednom mene sa rozpovedal. Pamätáte si, keď Thor povedal, že Thanos mu vyvraždil polovicu národa? Nuž, práve Valkyrie bola v tej druhej. O Korgovi zatiaľ nič nepovedal no my veríme, že ten tam bol tiež.

Thanos chcel teda z každého sveta vyvraždiť polovicu národa a tak teda urobil aj pri Asgarde. My sa teda veľmi tešíme, že Valkyrie ešte v nejakom tom filme asi uvidíme. Každopádne, či sa ešte dočkáme samostatného filmu s Thorom je otázne. Ragnarok malo byť totižto veľké zakončenie jeho série. To teda aj bolo, no čo asi nikto nečakal je, že ako moc dobré vlastne bolo. Režisér Taika Waititi zrazu z tejto série urobil niečo, s čím sa asi nikto z nás nechce ešte rozlúčiť. Herci sami vravia, že ďalšiemu filmu s Waititim by sa nebránili. Nuž, keďže Thor aj Valkyrie sú stále nažive, ak v Avengers 4 sa im konečne podarí zničiť Thanosa, budú môcť ísť na ďalšie dobrodružstvo.

Tešíte sa, že Valkyrie nezomrela v Infinity War? Obľúbili ste si túto postavu? Aké boli vaše reakcie na úvod Infinity War? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -