TV spot „Find Your Creed“ nám ukazuje nové scény z filmu Assassin’s Creed, naozaj sa máme na čo tešiť!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Od tohto dlho očakávaného filmu Assassin’s Creed nás delí už len mesiac, a 20th Century Fox nás nenechá čakať bez ich marketingu. Ten sa delí na dve časti. Prvou sú úžasné trailery a TV spoty, a tou druhou sú zlé a gýčové postery. Tentokrát nám Fox naservíroval nový TV spot, ktorý je plný nových scén z filmu. Jeho podtitulom je „Find Your Creed“, a potvrdzuje nám, že sa máme naozaj na čo tešiť! Taktiež môžete dole nájsť plagát, ktorý je proste..Meh.

O čom bude film Assassin’s Creed, a kto bude hlavnou postavou?

Dej bude o postave menom Callum Lynch (Michael Fassbender), ktorému sa spoločnosť Abstergo trochu pohrabe v minulosti. Jeho predkom bol assassin Aguillar, a pomocou prístroja menom Animus sa dostane do jeho kože. Tak sa zrazu ocitne v španielskej inkvizícii v 15. storočí. Nebude v tom však sám, spoločnosť mu bude robiť assassinka, ktorú si strihne talentovaná Marion Cotillard.

To, či bude film rovnako dobrý ako jeho trailery uvidíme už 29. decembra 2016.

Prikladám vyššie spomínaný poster, ktorý sa naozaj nevyrovná trailerom
Prikladám vyššie spomínaný poster, ktorý sa naozaj nevyrovná trailerom

Foto: comingsoon.net, geek.com

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -