Xbox nám odhalil prvý pohľad na gameplay z hry Assassin’s Creed: Valhalla

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Po cinematic traileri z nového Assassin’s Creed: Valhalla nám dnes Ubisoft v spolupráci s Xbox ukázal prvý pohľad na gameplay. Išlo ale skôr o cinematickú ukážku z hry. Veľa sme sa toho z nového assassina dokopy nedozvedeli. Nevieme ani, ako sa titul bude hrať, no Valhalla nepochybne vyzerá skvelo.

AC Valhalla
Zdroj: youtube.com

Assassin’s Creed: Valhalla Gameplay Trailer

Vyzerá to tak, že slovné spojenie „Gameplay Trailer“ začína strácať význam. V novom traileri sme videli pár sekúnd z gameplayu, zvyšok traileru boli skôr cinematické ukážky. Vo videu sa nám ukázali zaujímavé časti hry a videli sme aj lode. Okrem toho sme videli aj nového spoločníka Eivora, jeho vranu. A teraz, čo sa týka gameplayu.

Hlavná postava Eivor najprv bežal, potom kopol s kolenom vojaka do tváre, neskôr niekoho bodol. Pokračovalo to hodením sekery a hneď potom si Eivor pripravil do rúk dve sekery. To je z gameplayu asi všetko, čo sme si mohli všimnúť. Hudba bola taktiež dobrá. Potom vidíme už len kúsok vyrážania dverí s baranidlom. Ešte sa ale nevie, či sa Eivor v tomto boji zúčastní, alebo tam poslal len svoj klan.

O čom je Assassin’s Creed: Valhalla?

Hlavná postava Eivor musí so svojím klanom kvôli nekončiacim vojnám a nedostatku zdrojov opustiť Nórsko a dostať sa cez ľadové severné more do zlomených kráľovstiev Anglicka. Hráči musia zabezpečiť pre svoj klan novú budúcnosť a budú bojovať v nemilosrdných bojoch so svojimi vikingskými priateľmi po boku.

Bojový systém sa zmení. Budete môcť držať dve zbrane naraz a bojovať budete proti mocnejším nepriateľom, než kedykoľvek predtým. Aby ste mali dostatok zdrojov, musíte posielať bojovníkov z klanu na lúpežné výpravy. Keď sa vikingovia začnú usádzať v ich novom domove, narazia na odpor Saxonských bojovníkov na čele s kráľom Alfrédom Veľkým.

Zaujal vás nový gameplay z Assassin’s Creed: Valhalla? Dajte nám vedieť do komentárov! 

Zdroj: pcgamesn.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -