V nadchádzajúcom Assassin’s Creed Valhalla si budete môcť ľubovoľne meniť pohlavie

Nenechajte si ujsť

Róbert Herda
Róbert Herda
Ahoj, ako si si už mohol prečítať, volám sa Róbert. Videohrám, knihám a hlavne kinematografii ako médiám, ktoré sú určené na rozprávanie príbehov, sa venujem už nejakú tú dekádu (ak si dobre pamätám, tak vlastne od dôb, čo som začal registrovať okolie). Najmä preto sa snažím všetko, čo z týchto oblastí prichádza skúmať a nezriedka analyzovať. Momentálne pracujem aj na vlastnej tvorbe a popritom sprostredkúvam čitateľom rôzne novinky, dojmy a recenzie z týchto oblastí.

Vikingská odysea

Ubisoft za posledné obdobie síce spomalil s vydávaním svojich úspešných značiek, ani zďaleka ich ale nehodlá ukončovať. Najmä preto stále pokračuje sága o ráde zabijakov, strelecké jatka vo Far Cry a dokonca i nováčik medzi zmienenými Watch Dogs. Už vieme, že nový diel série, čiže Assassin’s Creed Valhalla, prinesie Vikingov, avšak ďalšie správy zo zahraničia hovoria o možnosti kedykoľvek si zmeniť pohlavie hlavnej postavy.

Nedávno prebehla akcia Ubisoft Forward, na ktorej francúzski tvorcovia predstavovali hry budúcnosti. Medzi nimi sa objavilo nové Far Cry 6, Watch Dogs: Legion a v neposlednom rade i Valhalla.

Samotné štúdio taktiež umožnilo vyskúšanie si spomínaných noviniek (okrem šiesteho Far Cry) niektorým herným redakciám, streamerom a YouTube používateľom. Zahraničné Kotaku si počas testovania demoverzie všimlo, že pohlavie sa dá kedykoľvek v priebehu hrania meniť.
Assassin's Creed Valhalla pohlavie
Zdroj: gamerant.com

Assassin’s Creed Valhalla a jej pohlavie

Jeden z redaktorov internetového magazínu prezradil, že takmer celú ukážku prešiel v koži ženskej verzie hlavnej postavy menom Eivor. Pri finálne sa však dostal do nastavení, kde sa údajne trochu „pohral“ s Animom (prístroj v univerze, ktorý slúži na prieskum histórie).

Vzápätí sa z ženského Eivora stal Eivor muž. Kompletne sa zmenili animácie i voice acting a to všetko v horizonte niekoľkých sekúnd. Očividne teda budeme môcť jednu pevnosť dobyť v koži ženy, následne sa zmeniť na muža a takto dookola.

Niečo podobné predznamenáva fakt, že tentokrát nemáme na výber medzi dvomi skutočnými charaktermi. Zatiaľ čo v predošlom dieli existovala ako Kassandra, tak aj Alexios, v prípade Valhally ide striktne o kozmetickú preferenciu, čo je možno trochu škoda. Každopádne, tvorcovia sa zatiaľ oficiálne nevyjadrili, takže na ich slovo si ešte musíme počkať.

Pripomíname, že Assassin’s Creed Valhalla sa na naše herné zariadenia pozrie presne 17. novembra 2020. Očakávať ju môžu majitelia osobných počítačov, konzol PlayStation 4 a Xbox One, pričom ochudobnení nebudú ani hráči Google Stadia. Súčasne ide o launch titul štúdia Ubisoft na platformách nadchádzajúcej hernej generácie.

Čo si myslíte o takejto možnosti vy? Pozdáva sa vám zmena pohlavia kedykoľvek počas hrania? Určite nám nezabudnite dať vedieť prostredníctvom dostupnej komentárovej sekcie. 

Zdroj: vg247.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -