Prvý epický trailer na hru Assassin’s Creed: Valhalla odhaľuje dátum vydania ešte tento rok

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Včera si pre nás vývojárske štúdio Ubisoft pripravilo oficiálne ohlásenie hry Assassin’s Creed: Valhalla veľmi netradičným spôsobom. Digitálny umelec BossLogic kreslil počas osemhodinového živého vysielania úvodný art hry, ktorý nám potvrdil niekoľkokrát uniknuté informácie.

Pokračovanie obľúbenej hernej série sa bude odohrávať v severských častiach sveta, menovite okolo DánskaÍrska a Anglicka. Tak, ako hra Assassin’s Creed Odyssey preskúmala grécku mytológiu, bude Valhalla založená na severskej mytológii. Presunieme sa teda do éry vikingov. Svetová premiéra prvého oficiálneho traileru padla dnes na 17:00 a naozaj sa tak stalo. Hráči a hráčky, užite si oficiálny trailer.

Trailer na hru Assassin’s Creed: Valhalla

Séria Assassin’s Creed nezostala svojej povesti nič dlžná a priniesla nám epický cinematický trailer, ako je tomu zvykom. Presný dátum vydania síce odhalený nebol, no hra vyjde ešte tento rok v období Vianoc. Taktiež sa potvrdilo, že okrem PC, Google Stadia, PlayStation 4 a Xbox One vyjde Valhalla aj na konzoly novej generácie. Bude sa teda jednať o jeden z prvých titulov novej generácie PlayStation 5 a Xbox Series X.

Hlavnou postavou bude Eivor, mocný viking, ktorý vedie svoj klan z Nórska do nového domova v Anglicku. Hra sa pýši epickými nájazdmi, v ktorých budeme svoj ľud viesť proti vojskám a ich pevnostiam. RPG elementy hry, ktoré boli predstavené v častiach Origins a Odyssey, budú tentokrát ešte výraznejšie. V ukážke sme sa taktiež dočkali návratu obľúbeného nožu Hidden Blade, ktorý bol ikonickou zbraňou starších titulov zo série.

Assassin’s Creed: Valhalla
Zdroj: ubisoft.com

Hru si môžete už dnes predobjednať v piatich možných variantoch. Jedná sa o Standard Edition (59,99€), Gold Edition (99,99€), Gold Steelbook Edition, Ultimate Edition (109,99€) alebo Collector’s Edition so soškou titulnej postavy.

Plánujete sa ponoriť do 9. storočia a stať sa obávaným vikingom v hre Assassin’s Creed: Valhalla? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: ubisoft.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -