Netflix pripravuje pokračovanie ženského Johna Wicka a akčný film Atomic Blonde 2 ide do vývoja

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix, záchranca našich dlhých dní v izolácii od spoločnosti, údajne pracuje na vývoji akčného filmu Atomic Blonde 2. V hlavnej úlohe by sa mala opäť ukázať herečka Charlize Theron, ktorá si zahrala aj v pôvodnom filme z roku 2017.

Film je adaptáciou grafického románu The Coldest City od spisovateľa Antonyho Johnstona z roku 2012. Dej knižnej predlohy je zasadený do Berlína počas obdobia studenej vojny. Filmová adaptácia sa taktiež odohráva v rovnakom prostredí, a akčný titul režiséra Davida Leitcha (John Wick) si môžeme pozrieť aj na streamovacej platforme Netflix.

Zdroj: vox.com

Bude film Atomic Blonde 2 pochádzať z dielne Netflixu?

Pôvodný film nám ukázal agentku MI6, ktorú si zahrala krásna Charlize Theron. Tá sa vydáva na veľmi zradnú misiu v meste Berlín okolo roku 1989. Akčná lahôdka so ženou v hlavnej úlohe sa zaradila medzi komerčné hity a publikum spojenie Leitch Theron odmenilo zárobkom 100 miliónov dolárov.

Kritikom sa novinka páčila a ženský John Wick sa tak ocitol na hľadáčiku niektorého zo streamovacích gigantov. David Leitch neľahkú úlohu zvládol a do sveta priviedol kvalitného akčného agenta v ženskom prevedení. To isté si všimol aj Netflix, a tak sa fanúšikovia pravdepodobne dočkajú nového drsného príbehu na malej obrazovke.

Atomic Blonde 2
Zdroj: medium.com

Pokračovanie filmu Atomic Blonde je vo vývoji

Režisér ešte v minulosti prezradil, že by chcel, aby si pokračovanie prešlo časovým skokom o niekoľko rokov. Zatiaľ, čo sa jednotka odohrávala v Berlíne, dvojka by mohla zobrať Lorraine (Charlize Theron) do 90. rokov. K téme sa minulý rok vyjadril aj scenárista Kurt Johnstad, ktorý prehlásil, že je na pokračovanie pripravený. Chce vytvoriť niečo podobné ako pri Bournovej sérii, možno trilógiu alebo ešte niečo viac.

Charlize stihla ešte v roku 2018 prezradiť, že natáčanie filmu Atomic Blonde bolo pre jej telo neuveriteľne náročné. Domov chodila z práce tak boľavá a dobitá, že sa so svojimi deťmi nedokázala hrať bez sĺz.

Do budúcna herečke držíme palce, aby sa pri natáčaní filmu Atomic Blonde 2 nezranila a predviedla naozaj skvelý výkon. Ale predsa len, čím lepší a kvalitnejší film chcete, tým viac snahy musíte vynaložiť. Takže neostáva nič iné ako čakať, ako moc dobitá bude už o pár rokov.

Videli ste pôvodný film a dali by ste pokračovaniu šancu? Čo si myslíte o filme Atomic Blonde 2, nám môžete zanechať v sekcii komentárov.   

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -