Posledná séria anime Attack on Titan vábi fanúšikov novými epickými fotografiami Erena

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Dlhoročné a celosvetovo veľmi obľúbené anime Attack on Titan (Shingeki no Kyojin) sa blíži do finále a nové fotografie hlavnej postavy prezrádzajú, aký osud si Eren zvolí. Štvrtá séria je už niekoľko mesiacov v plnom prúde, no doposiaľ sme mohli vidieť len jej prvú polovicu. Ostatné časti dorazia na malé obrazovky 9. januára 2022.

Druhú polovicu poslednej série zrežírovali Jun Sishido a Yūichirō Hayashi pod záštitou produkčnej spoločnosti MAPPA. Hudbu zložili Hiroyuki Sawano, Kohta Yamamoto a Masafumi Mima.

Nové fotografie z anime Attack on Titan:

Attack on Titan nové fotografie
Zdroj: collider.com
Attack on Titan nové fotografie
Zdroj: collider.com

Anime Attack on Titan je založené na rovnomennej mange, ktorú vytvoril Hajime Isayama. Prvá séria debutovala v roku 2013 a uviedla nás do deja v úžasnom post-apokalyptickom svete. Ľudstvo je na konci svojej existencie a skrýva sa za vysokými hradbami. Dôvodom je rasa Titánov, ktorým nerobí problém zabiť akéhokoľvek nevinného človeka.

Hlavnou postavou veľmi zamotaného a drsného príbehu je Eren Jaeger. Počas svojho života zažije všemožné neuveriteľné udalosti a práve v poslednej sérii sa dozvieme, kto všetko môže za to, kým je Eren dnes. Z nevinného chlapca z prvej série sa stal mocný Titán, ktorého dlhoročná púť čoskoro skončí.

Z Erena je akýsi antihrdina, ktorého milujú a nenávidia zároveň. Jeho posledná snaha zastaviť Eldiánov, rasu ľudí, ktoré sa môžu stať Titánmi, zatiaľ úspešná nebola a vyhubiť ich nebude jednoduché. Mikasa a Armin sú momentálne mimo Erena, ale túto trojicu ešte pravdepodobne pokope uvidíme. Od pilotnej časti sú srdcom série a ako presne tvorcovia ukončia túto epickú jazdu plnú zbesilej akcie zistíme už o niekoľko mesiacov. Do tej doby s nami ostaňte aj naďalej, pretože nový trailer by mal prísť ešte v tomto roku.

Attack on Titan nové fotografie
Zdroj: collider.com

Páčili sa ti nové fotografie z poslednej série anime Attack on Titan? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -