Batsuit a Batpod z Nolanovej série sú predané. Koľko stálo kupcov to, aby sa stali Batmanom?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nemusíme sa asi hádať o tom, že každý z nás sa raz chcel stať Batmanom. Predsa to nieje také nesplniteľné, stačí len veľa (veľmi veľa peňazí, a dlhoročný tréning. Pred nedávnom sa však to aukcie dostalo pár vecí, použitých v Nolanovej Batman sérii. Presnejšie sa dražil Batpod a Batsuit. Koľko boli kupci ochotní vysoliť za to, aby sa stali superhrdinami?

Batman na Batpod

Batpod

Pokiaľ Vám tento termín nieje známy, Batpod je Batmanova motorka. Ukázala sa vo filmoch The Dark Knight a The Dark Knight Rises. Okrem Batmana si na nej zajazdila aj Catwoman (Anne Hathaway). Toto vozidlo je však nepojazdné, no nechýba mu veľa, aby sa to zmenilo. Stačí dokúpiť pár dôležitých častí, a môže sa vyraziť na cesty. Za akú cenu sa teda toto vozidlo predalo?

Ešte pred aukciou bola odhadovaná cena predaja medzi 80 tisíc až 110 tisíc dolármi. Keď sme však započuli slovo „predané“, cena sa vyšplhala na číslo 406,184 dolárov. To je skoro pol milióna dolárov. Jedno je jasné, niekto sa naozaj chce stať Batmanom. Keď už má niekto financie na toto, nebude pre neho problém trochu priplatiť a motorku znovu spojazdniť. Uvidíme teda za pár týždňov v správach magora na Batmanovej motorke?

batpod

Batsuit

Batmanov oblek, ktorý obliekal sám Christian Bale bol na predaj tiež. Tentokrát nie za tak obrovskú sumu ako Batpod. Batsuit dala do aukcie firma The Prop Store. V aukcií sa nachádzalo cez 500 kostýmov z filmov. Nechýbali ani obleky zo Star Wars, alebo Jaws. Za koľko sa teda predal Batmanov oblek?

Kupca dal za Batsyho oblek „iba“ 250 tisíc dolárov. Trochu drahý halloweenový kostým, však? Tento oblek však nieje na nosenie, a pravdepodobne skončí v sklenej vytrínke u zberateľa, ktorý ho kúpil. A možno sa mýlime, a v správach uvidíme magora v Batsuite na Batmanovej motorke. Žeby sa niekto naozaj chystal byť Batmanom?

Batsuit

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -