Prvý trailer na Autá 3 nám ukazuje, ako má vyzerať naozaj kvalitný animák. Prečo máme dôvod myslieť si, že prekoná predošlé diely?

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

„Vtipné“ animáky

V poslednej dobe majú spoločnosti tendenciu tvoriť zábavné animované filmy bez pointy, kde je hlavným ťažiskom iba humor. To dobré nie je. Kde sú časy animákov ako Toy Story? Animovaný film by nemal byť vtipný. A aj keď je ten animák vhodný pre deti od 7 rokov, tak stále je to niečo, čo bude ovplyvňovať ich vývin. Bude ovplyvňovať to, čo z nich vyrastie. Deti sa z humorných rozprávok nič nenaučia. Autá bol animovaný film, ktorý síce bol miestami aj vtipný, ale samotný fakt, že bol vtipný je len vedľajší produkt geniálneho animáku s myšlienkou. A trailer na Autá 3 nám prezradí, ako to s touto sériou naozaj vyzerá. (Teaser na Autá 3 si môžete pozrieť a niečo o ňom prečítať TU)

Autá 3 trailer je tu!

Čo sa stalo s týmto geniálnym animákom, to nebudem komentovať. To, čo spravili z tejto animovanej série, ktorá ani nemala byť séria je neospravedlniteľné. Vytvorili film Autá 2, ktorý bol komédiou. Teda tým, čo tento žáner kazí. Potom nasledovala ešte väčšia bomba. Lietadlá. A hneď 2 diely. O čo v tom vlastne šlo? Aha, vlastne o nič. (O peniaze). Bola to lacná kópia filmu Autá, no plná zábavy, čo by mohlo priniesť tak náročného diváka ako som ja aj do infarktu. Každopádne na tom, čo sa stalo s animákmi už nezáleží. Ak váš vek nie je príliš vysoký, alebo prosto máte animované filmy radi, potrebujete si zapamätať jeden dátum. 15.6.2017. To je dátum premiéry filmu Autá 3. A prečo také nadšenie, keď doteraz to okrem prvého dielu bolo fiasko? Pozrite sa s nami na prvý trailer k filmu.

Comeback

Nijak inak sa nedá pomenovať to, čo sa deje, ako slovom comeback. Blesk McQueen je späť! Prirovnal by som to k Loganovi. Séria sa začala celkom fajn, stred im akosi nevyšiel, a koncovka to hrala na city, takže koniec koncov musela zaujať. Rovnako je to aj v tomto prípade. Aj keď Autá 1 sú v tejto sérii omnoho lepšie ako X-Men Origins: Wolverine. Každopádne po tom, čo dvojka vôbec nevyšla sa s nami tvorovia idú hrať na city. A funguje to skvele. Trojka Áut bude temná. Dramatická. Plná emócií. A bude mať myšlienku. Zas a znova, konečne. A po dlhom čase to bude animák, ktorý bude stáť za to!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -