Filmy

Avatar 2 ako rodinný film? Sam Worthington nám toho prezradil viac!

V dnešnej dobe vychádzajú pokračovania sérií priemerne každé 3 roky. Kvôli tomuto faktu je nepochopiteľné, že 7 rokov po vydaní prvého Avatar filmu sme sa stále nedočkali pokračovania. Režisér filmu James Cameron sa vyjadril, že strávil príliš mnoho času na dokončovaní scenáru Avatar 2. Momentálne to ale vyzerá tak, že celá produkcia filmu sa začne neskôr v tomto roku. Hviezda prvého filmu Sam Worthington sa v rozhovore rozpovedal o filme a vyjadril sa k celej produkcii následovne.

“Čítal som už všetky scenáre a môžem povedať, že všetky sú výborné. Toto bude Jake po ôsmich rokoch a teraz už má konečne rodinu po ktorej túžil. Verím v to, že tento film bude niečo čo ste doteraz nevideli. Samozrejme, že film bude väčší ako jednotka, ale bude sa držať skôr rodinnej stránky. Jake bude mať ešte pohľad dieťaťa na celý svet v ktorom bude žiť. Celý film bude rozprávať o tomto svete a o Jakeovej rodine.”

Avatar 2

Jake a Neytiri, Zdroj: youtube.com

Rodinný film?

James Cameron sa taktiež k tejto stránke filmu vyjadril. Povedal, že film bude zachytávať život Jakea a Neytiri a ich spoločné nažívanie s ich deťmi. Celé to James Cameron nazval takou malou family ságou. Ako to celé dopadne sa dozvieme už budúci rok. Film má naplánovanú premiéru na 21. decembra 2018. Ale ako to už u takýchto filmov býva, môžme očakávať odklad plánovanej premiéry. O novinkách vás budeme priebežne informovať!

About author

I love Pickles
  Related posts
  Filmy

  Herecké hviezdy ako obete i podvodníci vo filme Dokonalá lož

  Filmy

  TEÓRIA: Thanos stále žije a môže sa vrátiť do MCU. Potvrdzuje to táto vymazaná scéna z Avengers: Endgame

  Filmy

  Prečo má Elsa magické schopnosti a ako jej pomôže Anna? Ľadové kráľovstvo 2 už čoskoro odpovedá vaše otázky

  Filmy

  Máme sa na film V zajatí démonov 3 tešiť aj bez režiséra Jamesa Wana?

  Pridaj komentár