Filmy

Nadchádzajúce Avatar filmy sa dočkali presných dátumov vydania! Kedy ich budeme môcť vidieť?

To, že James Cameron nie je žiadny tajnostkár, všetci dávno vieme. James sa taktiež nikdy neštítil porozprávať novinky o jeho nadchádzajúcich filmoch novinárom skôr, ako samotní herci. Práve tento fakt má za následok to, že fanúšikom Avatara režisér doprial Vianoce v apríli. James Cameron a jeho štáb, ktorý sa podieľa na tvorení nadchádzajúcich filmov, si pre nás pripravili veľké prekvapenie. Na nadchádzajúce Avatar filmy sa totižto môžeme tešiť už v rokoch 2020 až 2025! To je v celku krátka doba na produkciu a samotné točenie filmov, nemyslíte? Prvého Avatara sme sa totižto dočkali v roku 2009 a odvtedy sme o ňom ďalej nepočuli. Ticho nás sprevádzalo až do roku 2013, kedy bol oznámený dátum vydania druhého Avatar filmu na rok 2014. Rok 2016 je však za nami a Avatar 2 stále nikde. S novým ohlásením dátumov však prichádza aj nová nádej.

Filmy vyjdú v tomto poradí: 18. decembra 2020, 17. decembra 2021, 20. decembra 2024 a 19. decembra 2025.

Avatar

Avatar si získal srdcia mnohých divákov; Zdroj: comicbook.com

Dokáže to?

James Cameron veľmi rád súťaži a ešte radšej vyhráva. Pozrite sa napríklad na taký Titanic. Tento film, ktorý vyšiel v roku 1997 ešte s mladým Leonardom DiCapriom bol predurčený k úspechu a vysokým hodnoteniam od kritikov sa taktiež nevyhol. Taká istá rozprávka sa konala pri prvom Avatarovi, o ktorom mnoho recenzentov a kritikov rozprávalo ako o najlepšom filme v svetovej kinematografii. Či sa to však podarí aj ďalším reprezentantom tejto ohromnej filmovej série ešte nevieme. Možno to ale už tuší James Cameron, ktorý sľubuje, že budúce filmy by mali spĺňať všetko, čo náročný divák a profesionálny kritik vyžaduje. Čistú pravdu sa ale dozvieme už o tri roky!

Ako sa vám páčil prvý Avatar, ktorý je dodnes najzárobkovejším filmom histórie ($2,7 miliardy)? Myslíte si, že pokračovania budú rovnako úspešné?

About author

I love Pickles
  Related posts
  Filmy

  Naozaj chcel Jared Leto zrušiť film JOKER s Joaquinom Phoenixom?

  FilmyOdporúčame

  TOP 10 hororových komédií, ktoré musíš pred filmom Zombieland 2 vidieť aspoň raz

  Filmy

  Do filmu Matrix 4 sa pridáva ďalší obľúbený herec. Kedy príde do kín?

  Filmy

  Ďalší MCU film odhalil svoj dátum vydania. Čo uvidíme v roku 2022?

  Pridaj komentár