Avengeri z krajiny Oz – ako by vyzerali superhrdinovia z MCU v tomto obľúbenom klasickom filme?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Avengeri z krajiny Oz

DeepFake je technológia, ktorá nám umožňuje vymieňať tváre ľudí vo videách za iné tváre. Túto technológiu často používajú fanúšikovia, ktorí by napríklad radi videli svojich obľúbených hercov vo filmoch, v ktorých reálne nehrali. Nedávno niekto urobil podobné video s názvom Avengeri z krajiny Oz, v ktorom vymenil tváre hlavných postáv filmu Čarodejník z krajiny Oz za tváre superhrdinov z MCU.

V krátom traileri môžeme vidieť hlavnú postavu Dorotku, ktorá má však tvár Toma Hollanda. Najstrašidelnejšie na tom je fakt, že Hollandova tvár vyzerá, ako keby tam patrila. Ďalej uvidíte Roberta Downeyho Jr. ako strašiaka Strachopuda, Chrisa Pratta ako plechového drevorubača a Chrisa Hemswortha ako leva Bojka. Tiež sa tam na okamih mihne aj Stan Lee a hlava Thanosa.

Vidieť túto partiu opäť pokope je naozaj skvelé a je až strašidelné, čo dokážu dnešné technológie. Ak by sa niekto pokúšal o vtipný remake Čarodejníka z krajiny Oz, určite by mal osloviť týchto hercov, aby si zahrali hlavné postavy. Ak sa to nikdy nestane, pozrite si aspoň toto krátke video, ktoré vám určite vyčarí úsmev na perách.

Vedeli by ste si predstaviť, že Avengeri z krajiny Oz by bol plnohodnotný a dlhý film? Svoj názor nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -