Avengers 4 bude podľa predstaviteľa Thora ešte viac šokujúci film ako Infinity War!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Článok obsahuje spoilery k filmu Avengers: Infinity War!

Film Avengers 4 bude viac šokujúci ako Infinity War!

Je tu vôbec niekto, koho tohtoročný hit Avengers: Infinity War absolútne neočaril alebo aspoň neprekvapil? Asi ani nie. Málokto totiž môže niečo tomuto filmu vyčítať, išlo predsa o udalosť, ktorá sa budovala 10 rokov. Mala teda plné právo robiť si na plátne čo len chce a to vrátane veľkých prekvapení a zvratov, ktoré siahajú do úplnej hĺbky komiksov. Z konca Infinity War teda asi mnoho pravidelných filmových MCU fanúšikov vychádzalo s kompletne otvorenými ústami.

Koniec totižto pre Avengers nedopadol veľmi dobre. Je to asi prvýkrát, čo na filmovom plátne v komiksovke vyhral záporák. Thanos totižto naozaj naplnil svoj cieľ o vyhladení polovice ľudského života vo vesmíre a to vrátane mnohých životov našich hrdinov. Ak si však myslíte, že zatiaľ nepomenované pokračovanie Avengers 4 vás už nebude môcť ničím prekvapiť, predstaviteľ Thora, Chris Hemsworth vás rovno vyvedie z omylu.

Thor vo filme Avengers: Infinity War
Thor vo filme Avengers: Infinity War; Zdroj: twitter.com

 

Chris Hemsworth o Avengers 4!

“Ak vás Infinity War šokovalo, tak sa pripravte na pokračovanie, ktoré je podľa mňa ešte viac šokujúcejšie, aj keď kvôli úplne odlišným dôvodom. To čo ma rovno odrovnalo už pri čítaní scenárov pre oba filmy bolo to, ako zvládli dať každej postave niekoľko úžasných momentov, ktoré pôsobili nenútene, sviežo a unikátne – nešlo teda len o nezmyselné nahromadenie všetkých hrdinov.”

Čo teda môže byť ešte viac šokujúcejšieho ako vyparenie sa takmer všetkých hrdinov netušíme, no z nejakého dôvodu Hemsworthovi veríme, že nás Avengers 4 ešte v mnohom prekvapí. Síce na internete kolujú zvesti a predpovede, že každý vyparený hrdina prežije a ostatní pomrú, tak to nemusí byť vôbec také jasné. Sami scenáristi povedali, že vyparené smrte sú pre niektorých konečné. To však nemusí znamenať, že by sa v Avegers 4 vôbec neobjavili, a možno teraz Hemsworth vravel práve o niečom takomto. Každý z nich ešte možno dostane svoj posledný moment zažiariť a dokončiť svoj príbeh. No to už je na dlhšiu debatu.

Očakávate, že Avengers 4 bude ešte viac šokujúcejší ako Infinity War? Aké boli vaše reakcie na záver tretieho Avengers filmu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah