Poznáme predbežnú dĺžku filmu Avengers 4! Splnilo sa želanie fanúšikov?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Avengers 4 dĺžka!

Aj vy ste si všimli, že v posledných dňoch tu po nových informáciách ohľadom filmu Avengers 4 ostalo mierne sucho? Nuž, dnešným dňom toto sucho opäť končí. Režiséri bratia Russovci sa totiž práve dnes rozhodli zodpovedať zopár zaujímavých otázok od fanúšikov na ich pripravovaný Marvel projekt, Avengers 4. Síce sme sa stále nedozvedeli oficiálny názov filmu a ani dátum vydania traileru, každý vie, že už čoskoro sa k nám tieto informácie dostanú tak či tak.

Poďme sa teda pozrieť, čo všetko nám stihli o novom filme povedať tentokrát. Asi otázka, na ktorú by nikto nečakal, že spozná odpoveď takto skoro, bola zodpovedaná hneď na začiatku. Fanúšik sa totiž režisérov spýtal na dĺžku filmu. Russovci mu povedali, že síce sú ešte len v polovici strihacieho procesu, zatiaľ má film 3 hodiny! Ešte sa však neradujme, doplnili, že možno sa to číslo ešte zníži. Vraj sú ale zatiaľ s tými troma hodinami veľmi spokojní a potvrdili, že film bude na 100% dlhší ako Infinity War.

Čo sa stalo s Thanosovou rukavicou na konci Avengers: Infinity War?
Zdroj: youtube.com

Ďalej rozvírili nové špekulácie ohľadom traileru k filmu. Tam však iba konštatovali, že ho môžeme ale nemusíme vidieť do konca roka 2019. Prezradili, že hrdinom pôjde vo filme naozaj o všetko a že riziká sú omnoho väčšie ako boli v Infinity War. Neskôr už len doplnili, že by veľmi radi pracovali pre Marvel ešte niekedy v budúcnosti.

Všetko sú to teda veľmi potešujúce novinky pre každého nedočkavého fanúšika. Naozaj dúfame, že sa im ten trojhodinový zostrih nejak podarí udržať. Ide o komiksovú udalosť, ktorá má v sebe naozaj mnoho hrdinov, takže ten čas je nie len že žiadaný, ale aj potrebný. No a čo už je naozaj potešujúce je fakt, že už teraz by sa režiséri hrnuli do roboty na ďalšie filmy, pričom majú momentálne v rukách projekt za 2 miliardy.

Čo hovoríte na nové informácie o Avengers 4? Ste radi, že film bude podľa všetkého naozaj dlhý? Čo hovoríte na predbežný trojhodinový zostrih? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -