FilmyNETFLIX

Vieme kde sa bude natáčať film Avengers 4! Prečo superhrdinovia zavítajú práve do tejto lokality?

Série filmov o superhrdinoch nás sprevádzajú už nejaké tie roky. Všetko pritom začalo pri výborne nakreslených komiksoch, ktoré sa dostávali do predaja v polovici 20. storočia. Prvé firmy, ktoré sa na takéto výslnie vďaka výborne skonštruovanému biznis plánu dostali, boli firmy Marvel a DC. U Marvelu sme sa mohli stať súčasťou výborných postáv, ktoré doprevádzal slabší príbeh. U oponenta Marvelu sme sa dočkali úplného opaku, a práve preto sa doteraz vedú diskusie o tom, kto si zaslúži korunu najlepšieho distribútora a tvorcu komiksov. Avšak po filmovej stránke sme sa takéhoto nerozhodného boja nedočkali.

Marvel začal s distribúciou a predávaním svojich práv masmediálnym firmám priskoro a DC sa chytilo na túto stopu až o pár rokov neskôr. Možno práve preto sme sa dočkali mnoho filmov a dokonca aj seriálov, ktoré boli zväčša distribuované platformou Netflix. Ale z filmov sme si vychutnali najviac tie, ktoré nám rozprávali príbeh o Avengeroch. A nás preto dnes zaujíma, v akom prostredí sa bude natáčať štvrtý diel tejto špičkovej série?

avengers 4

Zdroj: marvelcinematicunivesre.wikia.com

Neobvyklá destinácia pre Avengerov

Podľa dostupných informácii sa bude neurčený počet scén natáčať v Japonskom Tokyu. Túto informáciu potvrdila spoločnosť Atlanta Filming, ktorá sa zaoberá novinkami z tzv. “Behind the Scenes” oblasti. Práve táto firma nám uverejňovala jednotlivé informácie z každého doterajšieho Marvel filmu. To, prečo sa Avengers 4 bude natáčať v Tokyu, ešte nie je jasné. Jedna domnienka spočíva v tom, že vo filme sa môže ukázať mafiánska skupina Yakuza, ktorá bude bojovať proti Avengerom. To, čo sa bude odohrávať v Avengers 4, sa podľa všetkého dozvieme na konci filmu Avengers: Infinity War, ktorého trailer sa dostal na internet vďaka šikovnému fanúšikovi, ktorý stihol trailer nelegálne natočiť na festivale Comic-Con.

https://twitter.com/AtlantaFilming/status/890589151288074242

Tak čo myslíte? Dočkáme sa výbornej akcie a krásneho prostredia? To nám môžete napísať do komentárov! Na vlastné oči sa o tom presvedčíme 3. mája 2019.
About author

I love Pickles
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár