Nadchádzajúci film Avengers 4 má podľa všetkého obsahovať veľkú pohrebovú scénu! Za kým budeme smútiť?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 20 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Prichádzajúca deštrukcia sveta Thanosom si už onedlho začne vyberať svoje obete. Podľa novo zverejnených správ ohľadom castingu má totižto Avengers 4 obsahovať väčšiu pohrebovú scénu. To samozrejme môže znamenať čokoľvek, aj to najhoršie. Filmové univerzum MCU je pritom známe tým, že so smrťami svojich superhrdinov príliš neexperimentuje s cieľom vyhnúť sa investičnému risku. Doteraz sa všetci, ktorí zomreli, vrátili k životu len s jednou výnimkou. Tou nie je nikto iný, ako Quicksilver herca Aaron Taylor-Johnsona, ktorý zomrel v druhej časti Avengerov. Malé množstvo strát na životoch sa však má s koncom tretej fázy dramaticky zmeniť.

avengers infinity war rozpočet; Zdroj: wccftech.com
Thanosa a toho, čo prinesie na Zem, sa bojíme už teraz; zdroj: wccftech.com

Avengers 4 hľadá komparz smútiacích ľudí

So základom na novej castingovej výzve pre film Avengers 4 môžeme usúdiť, že smútenie začne už onedlho. Agentúra totižto zverejnila nový príspevok, v ktorom vyzýva ľudí na registráciu do úloh účastníkov pohrebu v pokračovaní nadchádzajúceho filmu Avengers: Infinity War. Bližšie detaily ohľadom pohrebovej scény v štvrtej časti Avengerov sme sa nedozvedeli, celkom určite ale môžeme predpokladať, že sa priamo bude týkať následkov príchodu Thanosa. Verejná castingová výzva znie takto:

Smútiaci: Hľadáme mužov a ženy starších ako 18 rokov všetkých etnicít, aby vyobrazili smútiacich ľudí. Obzvlášť chceme nájsť dobré a charakterné pohľady a tváre. Ľudia budú podľa fotiek vybraní režisérmi filmu! LEN PRE NOVÉ TVÁRE! Na tomto projekte ste v minulosti nemohli pracovať, a taktiež musíte mať čas po dobu niekoľkých dní. ŽIADNE VÝNIMKY!

Ohľadom príbehu, ktorý bude centrom Avengers 4 toho veľa nevieme. Zdá sa však, že väčšina sa bude odohrávať priamo na Zemi. A samozrejme, smútiaci ľudia sa môžu vo filme objaviť z mnoho rôznych dôvodov. Ak však naozaj pôjde o veľkú scénu, celkom určite to bude reakcia na smrť jedného či viacerých superhrdinov. Radikálny krok by bol v tomto prípade kontroverzný, no filmy Marvelu by sa konečne dočkali schopnosti silného a trvácneho emocionálneho vplyvu na diváka, čo by pre značku bolo len dobre.

Ak by ste si museli vybrať, ktorého z členov tímu Avengers by ste sa vzdali s najmenším pocitom viny? Ktorá smrť by vás zarazila najviac? Zatiaľ nám neostáva nič iné, ako polemizovať o tom, čo štúdio s najväčšou pravdepodobnosťou spraví. Pravdu sa však dozvieme až 3. mája 2019, kedy vyjde film Avengers 4.

ZDROJMCUE

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

Najnovší obsah