Máme popis prvého traileru na film Avengers 4! Čo všetko nám odhalil?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Takto by mal vyzerať prvý Avengers 4 trailer!

Novinky ohľadom filmu Avengers 4 sa v posledných dňoch len kopia a kopia. Žeby to konečne znamenalo príchod niečoho oficiálneho? Nuž, v posledných dňoch sa pri tomto filme skloňujú len dva pojmy. Tými sú pochopiteľne trailer a názov.

Bohužiaľ, nikto zatiaľ netuší, kedy by sme sa mohli oficiálneho odhalenia názvu dočkať a rovnako to platí aj o traileri. Tam však ale aspoň môžme špekulovať nad dátumom, ktorý by sa mu hodil (november?). Očividne by to ale aj mohla byť pravda, keďže ako sa zdá, trailer už je na svete. Podľa všetkého ho videlo len zopár ľudí, avšak iba jeden z nich sa oň rozhodol podeliť prostredníctvom redditu. Či si vymýšľa alebo nie, to už posúďte sami, každopádne on sám o pár hodín popis zmazal, a ten sa tak zachoval len vďaka portáli Daily Express. Popis traileru znie teda takto:

Trailer začína záberom zničenej Thanosovej rukavice na poli na nejakej farmárskej planéte. Keď sa kamera priblíži k rukavici, počujeme hlas Tonyho Starka: „Boli sme odsúdení na prehru.“ Začne hrať epická hudba. Quinjet pristáva v spustošenej Wakande a teraz počujeme hlas Stevea Rogersa: „Už sme tak ďaleko.“ Tony a Nebula vychádzajú z lode a pozostalí Avengers zamieria k nim. Steve si vydýchne a povie: „Tony“. Ten sa cíti porazene, ale iba pokrúti hlavou a na Kapitána sa pousmeje. Objaví sa logo Marvel Studios.

Objaví sa sekvencia z bitky o New York z prvého filmu z roku 2012. Loki vyzerá byť prekvapený a zmätený a stojí na vrchole Starkovej veže. Keď sa kamera oddiali, vidíme záber modrej farby. Prestrih. Ďalej vidíme trón vo Wakande na ktorom sedí M’Baku. Je obklopený novou strážou (zmiešaní jeho vojaci s Dora Milaje). Shuri a Banner pracujú v laboratóriu na novom projekte. Black Widow je v dome Hawkeyea z filmu Age of Ultron. Ten je však celý rozhádzaný a na zemi sú porozbíjané veci. Natasha sa pozerá na nejakú mapu s fotkami s nejakými lokáciami. Rýchly záber na Thanosa s dlhým mečom, ktorý kráča v uličke v New Yorku. Ďalší záber ukazuje postavu s kapucňou, svietiacimi očami a s natiahnutým lukom. Vystrelí do kamery.

Krátke zábery z Quantovej sféry, Scott Lang bez obleku beží cez nejaký park a vyhýba sa explóziám. Záber z vesmíru, Thor a Valkýra nastupujú na loď rasy Kree. Thor vraví: „Ak sú príbehy pravdivé, budeš poslednou nádejou vesmíru. Ak také niečo vlastne ešte existuje.“ V ďalšom zábere vidíme trochu staršieho Tonyho ako kráča novým ústredím S.H.I.E.L.D.u. Má S.H.I.E.L.D. kombinézu a oranžový kufrík. Banner v elastickom oblečení uteká pred niečím, vyzerá zhrozene. V ďalšom zábere je Ant-Man ako sa objaví v záblesku bieleho svetla v nejakej pustine. Vidíme to z jeho pohľadu, cez jeho helmu. Pozerá sa z prava do ľava a povie: „Čo to do…“

Captain Marvel lieta so svojimi ohnivými päsťami a svietiacimi očami. Thanos je vo svete kameňa duše a malá Gamora na neho kričí, Loki a Thor spolu bojujú proti armáde Chitauri a Tony podáva Kapitánovi úplne nový štít vo Wakande v miestnosti, kde je trón. Prestrih na Tonyho a Scotta. Tony otvorí kufrík a Scott mu podá nejaký osvetlený náramok. Tony sa spýta: „Ako?… Ako je to vlastne možné?.“ Iron Man a Ant-Man vstúpia do Quantovej sféry. Obaja sa objavia v bitke o New York z filmu z roku 2012. Posledný záber, ktorý sa ukáže pred odhalením názvu filmu je ako jeden z kameňov nekonečna na Thanosovej rukavici zmizne. Thanos vtedy rýchlo vstane, dá si na seba výstroj a z jeho najprv rozzúreného výrazu sa stane veľký zlomyseľný úškrn.

Odhalí sa názov filmu: Avengers: Annihilation.

Krátka scéna po odhalení názvu. Hulk trénuje v novom S.H.I.E.L.D.e so Steveom a Natashou. Steve si všimne, že Hulk v poslednom čase trénuje non-stop a spýta sa ho prečo. Hulk odpovie s hlasom Bannera: „Moja odveta už čoskoro príde, cítim ju.“

Uniknutý concept-art z filmu Avengers 4
Zdroj: fortressofsolitude.co.za

Čo hovoríte na údajný popis traileru? Veríte, že ide o pravdivý popis? Chceli by ste, aby takto vyzeral oficiálny prvý trailer? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: express.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

Najnovší obsah