Filmy

Fáza 4 bude “úplne novým príbehom”, po Avengers 4 sa MCU celkovo zmení – hovorí James Gunn

Zatiaľ čo sa každý teší na pokračovanie 3. fázy MCU, tvorcovia musia samozrejme rozmýšľať pár krokov dopredu. Rovnako ako aj fanúšikovia, ktorí dumajú nad tým, čo vlastne ešte môže priniesť 4. fáza Marvel Cinematic Universe. Donekonečna to predsa ísť nemôže a režisér James Gunn nám trocha napovedal, akým smerom sa série vydá. Už dlhé roky prežívame s Marvelom niečo, čo sa onedlho skončí. Režisér Strážcov Galaxie totižto prezradil, že film Avengers 4 ukončí jeden dlhý príbeh a po ňom sa začne nový. Podľa jeho slov pôjde o “úplne nový príbeh” a my tak môžeme len hádať, čoho sa vo fáze 4 dočkáme.

Obrovský plagát na zatiaľ najväčší film od štúdia Marvel, Avengers: Infinity War

Obrovský plagát na zatiaľ najväčší film od štúdia Marvel, Avengers: Infinity War; Zdroj: collider.com

James Gunn na Twitteri

James Gunn tieto informácie prezradil na sociálnej sieti Twitter. Taktiež podotkol, že tento nový príbeh naštartuje práve film Strážcovia Galaxie 3. Jedinými ohlásenými filmami 4. fázy sa tak stávajú Guardians of the Galaxy vol. 3 a Spider-Man 2. Je nám jasné, že filmy Infinity War a stále nepomenovaný Avengers 4 prinesú smrť pre niektoré z našich obľúbených postáv. Práve tieto udalosti by mohli vyprovokovať príbeh k tomu, aby sa začal s úplne novými postavami. Taktiež sme sa dozvedeli, že Marvel plánuje vydať kompletný “timeline” MCU, teda časovú os, ktorá nám pomôže zorientovať sa v príbehu a jeho kontinuite.

Teraz si už ale pozrite samotné vyjadrenia, ktoré James Gunn napísal na svoj osobný Twitter profil –

A čo na tieto fakty hovoríte vy? Tešíte sa, že sa konečne preriedia postavy a my tak uvidíme úplne nový príbeh?

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár