Fáza 4 bude „úplne novým príbehom“, po Avengers 4 sa MCU celkovo zmení – hovorí James Gunn

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zatiaľ čo sa každý teší na pokračovanie 3. fázy MCU, tvorcovia musia samozrejme rozmýšľať pár krokov dopredu. Rovnako ako aj fanúšikovia, ktorí dumajú nad tým, čo vlastne ešte môže priniesť 4. fáza Marvel Cinematic Universe. Donekonečna to predsa ísť nemôže a režisér James Gunn nám trocha napovedal, akým smerom sa série vydá. Už dlhé roky prežívame s Marvelom niečo, čo sa onedlho skončí. Režisér Strážcov Galaxie totižto prezradil, že film Avengers 4 ukončí jeden dlhý príbeh a po ňom sa začne nový. Podľa jeho slov pôjde o „úplne nový príbeh“ a my tak môžeme len hádať, čoho sa vo fáze 4 dočkáme.

Obrovský plagát na zatiaľ najväčší film od štúdia Marvel, Avengers: Infinity War
Obrovský plagát na zatiaľ najväčší film od štúdia Marvel, Avengers: Infinity War; Zdroj: collider.com

James Gunn na Twitteri

James Gunn tieto informácie prezradil na sociálnej sieti Twitter. Taktiež podotkol, že tento nový príbeh naštartuje práve film Strážcovia Galaxie 3. Jedinými ohlásenými filmami 4. fázy sa tak stávajú Guardians of the Galaxy vol. 3 a Spider-Man 2. Je nám jasné, že filmy Infinity War a stále nepomenovaný Avengers 4 prinesú smrť pre niektoré z našich obľúbených postáv. Práve tieto udalosti by mohli vyprovokovať príbeh k tomu, aby sa začal s úplne novými postavami. Taktiež sme sa dozvedeli, že Marvel plánuje vydať kompletný „timeline“ MCU, teda časovú os, ktorá nám pomôže zorientovať sa v príbehu a jeho kontinuite.

Teraz si už ale pozrite samotné vyjadrenia, ktoré James Gunn napísal na svoj osobný Twitter profil –

A čo na tieto fakty hovoríte vy? Tešíte sa, že sa konečne preriedia postavy a my tak uvidíme úplne nový príbeh?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -