FOTO: Ako vyzerá špeciálna Avengers edícia smartfónu OPPO?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Avengers edícia smartfónu OPPO

Špeciálna Avengers edícia smartfónu Oppo F11 Pro je niečo, čo by si prial snáď každý Marvel fanúšik. Ide o limitovanú edíciu zariadenia, ktorú spoločnosť vydala pri príležitosti premiéry filmu Avengers: Endgame.

Avengers edícia smartfónu
Zdroj: theverge.com

Oppo F11 Pro je mid-range mobilným telefónom, pričom špeciálna Avengers edícia sa od obyčajného modelu nijak nelíši. Poháňa ho procesor Mediatek Helio P70, ktorý čerpá energiu z 4 000mAh batérie. Vybavený je 48 Mpx zadným fotoaparátom a motorizovaným 16 Mpx predným fotoaparátom. Samozrejmosťou je veľký 6,53-palcový LCD displej, čítačka odtlačkov prstov, 3,5 mm headphone jack a Micro USB s podporou rýchleho 20W nabíjania.

Špeciálna Avengers edícia Oppo F11 Pro bola dostupná cez Amazon v Indii, no vypredala sa veľmi rýchlo. Cena totižto bola nastavená pomerne nízko – len na niečo cez 350 € za verziu s 6GB RAM a 128GB úložiskom.

Je dosť nepravdepodobné, že spoločnosť obnoví predaj smartfónu v Marvel’s Avengers edícii. Žiaľ, na vlastné oči ho teda asi neuvidíme, preto si aspoň užite fotografie:

Zdroj: theverge.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -