FilmyVideá

Užite si vyvrcholenie MCU v podobe Avengers: Endgame aj v pohodlí domova!

Avengers: Endgame BD unboxing

Už od zajtra (4. september) si budeme môcť na webstránke Magic Box zakúpiť Avengers: Endgame BD / DVD. Dostupná bude aj špeciálna limitovaná blu-ray edícia s 3D+2D, a taktiež s bonusovým diskom pre pravých fanúšikov. Už čoskoro si tak budeme môcť užiť vyvrcholenie Marvel Cinematic Universe aj z pohodlia našich domovov.

Na to, ako vyzerá samotná limitovaná edícia blu-ray disku a to, čo všetko obsahuje, sa pozrel aj YouTuber Petha UNBOXING. Pozrite si v jeho unboxing videu obsah balenia a zaručujem vám, že neodoláte…

Parametre DVD

Názov: Avengers: Endgame
Žáner: Akčný, Dobrodružný, Sci-Fi / Fantasy
Jazykové verzie: Čeština, Angličtina
Základné titulky: Čeština, Angličtina (pre nepočujúcich)
Zvukové formáty: česky Dolby Digital 5.1 / anglicky DTS-HD Master Audio 7.1 formát 3D – česky Dolby Digital 5.1 / anglicky Dolby Digital Plus 7.1
Dĺžka: 182 minút
Rok výroby: 2019

O filme

Film Avengers: Endgame je vyvrcholením 11-ročnej púte filmového vesmíru Marvel. Stretáva sa v ňom šestica pôvodného tímu superhrdinov – Iron Man (Robert Downey Jr.), Captain America (Chris Evans), Thor (Chris Hemsworth), Hulk (Mark Ruffalo), Black Widow (Scarlett Johansson), Hawkeye (Jeremy Renner) – ktorí posledný krát pomstia svet.

avengers: endgame recenzia

Zdroj: in.pcmag.com

Príbeh nadväzuje na koniec úspešného Avengers: Infinity War. Vidíme v ňom, ako je svet 5 rokov po ničivom lusknutí Thanosa v ruinách. Hrdinovia už nie sú hrdinami a ledva držia pokope zvyšky sveta. Šialený Titán totižto vymazal polovicu všetkého života vo vesmíre. Je tu však jeden spôsob, šanca 14 000 605 ku 1, ako zachrániť vesmír.

Z Avengers: Endgame sa stal celosvetovo najúspešnejší film v histórii. Dodnes si zarobil neskutočné 2,79 miliardy amerických dolárov, čím sa raz a navždy zapísal do histórie. Ide o 23. diel série Marvel Cinematic Universe, ktorá bude už čoskoro pokračovať 4. fázou.

Katalóg nových DVD

Zdroj: youtube.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  TEÓRIA: Morbius sa potajomky nachádzal v MCU filme Spider-Man: Návrat domov

  Filmy

  Bude sa vo filme Black Widow cestovať v čase? Odhaľujú to obľúbené figúrky Funko Pop!

  FilmyOdporúčame

  Dostane film Lovci pokladov s Nicolasom Cageom ďalšie pokračovanie?

  FilmyTrailery

  Daniel Radcliffe to v traileri na film Guns Akimbo poriadne roztočí

  Pridaj komentár