Režiséri Avengers: Endgame prezradili v ktorom filme bol Thor najsilnejší

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Mám 22 rokov, študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Treba uznať, že Thor Odinson prešiel od filmu Thor: Ragnarok až po Avengers: Endgame veľmi dlhú a namáhavú cestu. Sám predsa priznal, že stratil už úplne všetko – matku, otca, najlepšieho kamaráta a dokonca aj brata. Aby toho nebolo málo, tak na vlastné oči videl, ako jeho sestra Hela zničila celé kráľovstvo Asgard.

Celý klinec doklepol Thanos, ktorý zmasakroval polovicu jeho ľudu. A keď mal Thor konečne tú možnosť ho zabiť a pomstiť sa, tak nemieril na hlavu. Niet sa teda čomu čudovať, že vo filme Avengers: Endgame prepadol pivu a nezdravému jedlu. Tak sa Boh hromu a bývalý princ Asgardu dostal do depresií, v ktorých ho požierala vina a hnev.

Režiséri filmu Avengers: Endgame to prezradili

To sa zmenilo až vtedy, keď sa jeho cesty opäť skrížili s jeho matkou. Vtedy sa dal Thor konečne dokopy a dokázal pozdvihnúť ako Stormbreaker, tak aj jeho zničený Mjolnir. Každopádne, v ktorom momente bol Thor úplne najsilnejší? Bolo to vo filme Thor: Ragnarok, kedy objavil svoju reálnu silu Boha hromu a zistil, že k tomu nepotrebuje ani Mjolnir?

Alebo bol najsilnejším vo filme Avengers: Infinity War, kde sa prišiel pomstiť Thanosovi a jeho armáde so Stormbreakerom v ruke? Vtedy predviedol asi najlepšiu scénu vo filme a všetci sme si mysleli, že sa pozeráme na ultimátneho Thora v jeho najlepšej forme. Nuž, tentokrát sa opak zdá byť pravdou.

thor 4
Zdroj: worldsfinestgeeks.com

Pravdu nám odhalil režisér Anthony Russo počas toho, ako s bratom odpovedal na otázky na Reddite.

„Náročná cesta, ktorú Thor absolvoval mu napokon dala silu. Silnejší než kedykoľvek predtým bol na konci Endgame.“

Je to potvrdené, Thorovi nevadili ani kilečká naviac. Svoju úplne najsilnejšiu podobu ukázal vo filme Avengers: Endgame, kde sa z neho stal viking s dvoma zbraňami. Priznáme sa, že sme túto odpoveď ani nečakali. V poslednom súboji proti Thanosovi síce predviedol veľkú silu, no pravdepodobne by ho bez pomoci Captaina Americu neprežil.

Najsilnejší sa nám zdal v Infinity War, kde po vete „Bring me Thanos“ zmasakroval celú jeho armádu a skoro ho zabil aj napriek tomu, že mal rukavicu Infinity Gauntlet plnú Kameňov nekonečna.

Čakali ste, že by bol najsilnejším vo filme Avengers: Endgame? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: wegotthiscovered.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -