Avengers: Endgame sa odhaľuje v novom Super Bowl traileri! Je lepší ako ten minulý?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Avengers: Endgame Super Bowl trailer!

Pondelky sú hrozné, avšak keď vám hneď ráno vyjde nová ukážka na Avengers: Endgame, nie je možné, aby bol taký deň zlý. Ak ste sa teda dnes zobudili s menšou nechuťou, rovno vám ju napravíme. Správnym filmovým fanúšikom totiž určite neuniklo, že opäť je tu mesiac február, ktorý môže znamená len jediné. Super Bowl… a s ním aj riadne množstvo najdrahších a najkratších filmových ukážok.

Iba najväčšie filmové štúdia si logicky tento športový sviatok nesmeli nechať ujsť. Marvel teda rozhodne nie je žiadna výnimka. Síce opäť prišli len s veľmi krátkou ukážkou, aj tak nás znova navnadili na toto najväčšie šialenstvo roka. Trailer nezodpovedá prakticky žiadnu veľkú otázku, avšak to sme momentálne ani nechceli. Stačí sa pokochať novými zábermi:

Avengers: Endgame bude teda posledným Marvel filmom v tretej fáze a zároveň ukončí aj jednu veľkú 22-dielnu kapitolu. Čo sa bude diať po konci nevieme, no veríme, že náš čakajú veľké veci. S prichádzajúcim uzavretím obchodu s 20th Century Fox totiž už čoskoro môžeme očakávať prídavky v podobe hrdinov ako X-Men, Deadpool či Fantastická Štvorka. Budúcnosť teda vyzerá byť viac ako svetlá, avšak zatiaľ si musíme vystačiť len s touto ukážkou na veľké finále jednej éry. Ste pripravení? V našich kinách uvidíme Endgame už 25. apríla.

Čo hovoríte na nový Avengers: Endgame trailer? Chceli ste vidieť ešte viac záberov? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -