Pozrite si tie najlepšie scény z filmu Avengers: Endgame v 4K kvalite!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Veľkolepý film Avengers: Endgame mal svoju premiéru v apríli, no dodnes sa o ňom denno-denne rozpráva. Či už ide o rôzne teórie, vymazané scény alebo návrat filmu do kín, ktorý sa na Slovensku uskutočnil 11. júla. Taktiež netreba zabúdať na pár dní staré šialenstvo ohľadom toho, že sa Endgame stal najlepšie zárobkovým filmom všetkých čias! A teraz prichádza otázka – kedy ste naposledy videli Endgame?

Bolo to v kine počas premiéry? Alebo ste si návštevu filmu zopakovali v júli? Prinajhoršom ste si z internetu mohli stiahnuť pirátsku verziu s čínskymi titulkami… Každopádne, teraz prichádza ten najlepší čas na oprášenie tých najlepších scén z celého filmu. A to všetko v nádhernej 4K kvalite, ktorú ponúka YouTube kanál Furious Trailer!

Zdroj: geektyrant.com

Avengers: Endgame v 4K kvalite

Je teda jasne cítiť, že sa film Avengers: Endgame blíži aj do našich domácností. V digitálnej podobe bude film dostupný už 30. júla, zatiaľ čo v Blu-Ray kvalite príde až 13. augusta. Už sa naozaj nevieme dočkať vydania 4K Ultra HD verzie, ktorá sa bude pýšiť v našich policiach a hlavne v Blu-Ray prehrávačoch.

Čakanie si teda môžeme skrátiť najlepšími a najepickejšími klipmi z filmu práve v 4K kvalite. Patria medzi ne scény ako Iron Manove lusknutie, súboj Thora a Thanosa, Captainovo pozdvihnutie kladiva Mjolnir či epický finálny súboj medzi všetkými hrdinami a Thanosovou armádou!

„I Am Iron Man“ scéna

https://youtu.be/wQvYHwCPgkc

Captain America pozdvihol Thorove kladivo

https://youtu.be/QLSG9Jn1Awg

Súboj medzi Thorom a Thanosom

Finálny súboj (Avengers vs Thanos)

https://youtu.be/oIPuesigQQ4

Finálny súboj (Iron Man vs Thanos)

https://youtu.be/cSRRZDE7pKU

Zoznámenie Captain Marvel a Spider-Mana

Ženská „assemble“ scéna

Captain America vs Captain America

Rocket Raccoon a Professon Hulk navštívili Thora

https://youtu.be/qXyKcsPSeIw

Tak čo, ktorú z týchto scén máte najradšej? Tešíte sa na to, ako si pozriete film Avengers: Endgame v 4K kvalite? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -