Zaži s nami atmosféru Halloweenu!

FilmyNovinky

Z traileru na Avengers: Endgame digitálne vymazali postavu! O koho ide?

Počas včerajšieho Super Bowlu sa okrem iného odhalil aj nový TV spot na očakávaný film Avengers: Endgame. Celá ukážka je opäť ladená do beznádejnej atmosféry s preživšími hrdinami, ktorí sa nevedia vyrovnať s Thanosovým lusknutím. Fanúšikovia si však v jednom zábere všimli vec, ktorú si nedokážu vysvetliť.

Presnejšie ide o scénu, v ktorej Black Widow, Kapitán Amerika, Bruce Banner a War Machine vychádzajú z ich Avengers centrály. Všimnite si neprirodzený priestor medzi Bruce Bannerom a War Machinom – vyzerá to, ako keby bola z tohto záberu digitálne vymazaná nejaká postava. Otázkou teda je, ktorý Avenger bol z tohto záberu vystrihnutý…

Na čo by sa medzi hrdinami utvorila tak veľká medzera, ktorá je ako stvorená na ďalšiu postavu? Najviac pravdepodobnou možnosťou je Carol Danvers a.k.a. Captain Marvel, ktorá svoj debut zažije už začiatkom marca v sólovom filme. Táto postava bude vo finálnom súboji s Thanosom veľmi dôležitým faktorom, čo nám naznačila už potitulková scéna filmu Avengers: Infinity War.

Avengers: Endgame

Zdroj: twitter.com

Je teda možné, že ju až do jej vlastného filmu nechcú ukázať v žiadnom zábere z Endgame? Ďalšou možnosťou je Rocket Raccoon, teda jediný preživší z tímu Strážcov galaxie. Na základe ostatných záberov totižto môžeme usúdiť, že k Avengerom naozaj zapadne. Do úvahy však pokojne pripadá aj Hawkeye/Ronin alebo samotný Iron Man, ktorého prítomnosť by bola veľkým spoilerom.

Ďalšia vymazaná postava?

Neskôr si však fanúšikovia všimli ďalší záber, v ktorom na prvý pohľad chýba postava. Ide o spoločnú scénu hrdinov v hangári, kde sa medzi siluetami Ant-Mana a War Machina nachádza dostatočný priestor pre ďalší charakter. Môže ísť o rovnakú postavu, ako v prvom spomenutom zábere?

Tu sa už však nachádza aj Rocket Raccoon, čím sa náš výber opäť zužuje. Marvel je predsa dobre známy tým, že vo svojich ukážkach klame. Príkladom je pridaný Hulk vo Wakande v traileri na Infinity War, alebo Thanosove digitálne vymazané Kamene nekonečna z rukavice.

Avengers: Endgame

Zdroj: twitter.com

Na druhú stranu, možno máme až priveľkú fantáziu a snažíme sa hľadať veci tam, kde vôbec nie sú. Aký máte na tieto dva zábery názor vy? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: cinemablend.comscreencrush.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Z tohto Avengera sa stane budúci záporák MCU. Čo by si prial tvorca komiksov?

  FilmyTrailery

  Animovaný Scooby-Doo film so Zacom Efronom vás roztopí prvou ukážkou

  Filmy

  Jedna z najemocionálnejších scén filmu Avengers: Endgame mala vyzerať úplne inak. Prečo ju zmenili?

  Filmy

  Prvé reakcie na film Ľadové kráľovstvo 2 opisujú prekvapivo temný príbeh. Sú pozitívne?

  6 komentárov

  Pridaj komentár