Vo filme Avengers: Infinity War sa objaví aj Captain Marvel a ďalší!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Štúdio Marvel nakoplo Fázu 3 MCU vskutku ohromným štýlom. 12 superhrdinov bojujúcich na jednom plátne je určite jedna z najepickejších bojových sekvencií vôbec. Ak si režiséri Joe a Anthony Russo mysleli, že pracovať s toľkými postavami súčasne je obtiažne, je iba ťažko predstaviteľné, ako zložité bude zahrnúť takmer každú postavu z MCU a mnoho ďalších v nadchádzajúcom filme Avengers: Infinity War a jeho nepomenovanom pokračovaní. Film bude niekoľko-násobne väčší, ako predchádzajúce filmy Avengers. Tie pôsobili iba ako vyvrcholenie v tento moment. V moment predstavenia nových hrdinov, záporákov a možno aj zopár smrtí v radách superhrdinov.

Postavy v Avengers: Infinity War

Už teraz sa fanúšikovia tešia z toho, že uvidia vzájomné interakcie od Kapitána Ameriku, Iron Mana, Doctora Strangea a Guardians of the Galaxy. Okrem tých sa ale dočkáme aj úplne nových superhrdinov. Jedným z nich je Captain Marvel, ktorú si zahrá skvelá Brie Larson. Poznať ju môžete z filmov ako Scott Pilgrim, 21 Jump Street, Kong: Skull Island.

Brie Larson
Brie Larson

Od portálu Movie Casting Call sa dozvedáme, že v hlavnej skupine hercov sa okrem Brie Larson objavila aj Karen Gillan. Ta si zahrá postavu Nebuly z Guardians of the Galaxy.

Karen Gillan
Karen Gillan

Informácie, z ktorých zahraničný portál čerpá už v minulosti boli zopár krát zavádzajúce. Keďže sa ale produkcia Avengers: Infinity War oficiálne začne už budúci mesiac, môžeme sa na tento zdroj spoliehať; celkom určite ide o dôveryhodné informácie.

Aj keď sa už v minulosti špekulovalo, že Larson sa pred svojím sólovým filmom Captain Marvel poprvýkrát objaví v Infinity Wars, toto je prvé vyjadrenie, že tomu tak aj bude. Bude teda v nových Avengeroch ešte len obyčajným človekom? Alebo už bude super silný hrdina? Čo vieme je, že jej sólový film bude zameraný na jej pôvod. Ak sa teda Larson objaví v Infinity War, bude to pravdepodobne ešte bez kostýmu.

Thanos
Thanos

Potencionálne potvrdenie, že sa boja zúčastní aj Nebula dáva zmysel. V nadchádzajúcom Guardians of the Galaxy Vol. 2 sa stane plnohodnotnou členkou tímu a proti Thanosovi určite chová istú zášť. Ak pripojenie do tohoto boja je jej jedinou šancou ničiteľa planét zastaviť, bolo by zvláštne, ak by ju zmeškala. Nebula tiež hraje veľkú rolu v príbehu Infinity Gauntlet, ktorý tieto nadchádzajúce filmy môžu nasledovať. Potom by jej rola bola ešte omnoho dôležitejšia.

Foto: youtube.com, tardis.wikia.com, abcnews.go.com, gamesradar.com, reddit.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -