UPDATE: Film je ešte dlhší! | Poznáme dĺžku filmu Avengers: Infinity War! Pripravte sa na najdlhší Marvel film!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Dozvedeli sme sa konečne oficiálnu dĺžku filmu Avengers: Infinity War?

UPDATE: Americká sieť kín Amc (jedna z najväčších v USA) na svoju stránku práve zverejnila svoju stopáž tretích Avengers a vyzerá to tak, že táto bude vskutku finálna. Film bude podľa všetkého predsa len ešte dlhší, ako sa pôvodne zdalo. Svoj titul najdlhšej Marvelovky si Nekonečná Vojna berie s natiahnutím až o 10 minút. Na Avengers: Infinity War si teda posedíme 2 hodiny a 36 minút!

Pôvodný článok:

Na túto otázku sa pýtame už pomerne dlho, koľko si v kine posedíme na najočakávanejšom filme roka? Avengers: Infinity War sa totižto do slovenských kín prirúti presne o 2 mesiace. No a s takýmto krátkym časom by sme teda už určite radšej vedeli aj detaily o filme, predovšetkým, koľko táto komiksovka s vyše 30 hrdinami bude vlastne trvať? Posledná tímovka s názvom Captain America: Civil War trvala takmer dve a pol hodiny, bude tento čas prekonaný?

Podľa všetkého naozaj bude, i keď len o minimálny rozdiel. Americká sieť kín SM Cinema totižto práve na svoju stránku zverejnila oficiálnu stopáž filmu. Podľa nich teda bude zatiaľ najväčší film od Marvelu dlhý presne 2 hodiny a 30 minút! (čiže o pár minút viac ako Civil War, presnejšie o 4). Prvá časť nekonečnej vojny teda bude dlhá tak akurát, i keď mnohí fanúšikovia by už teraz preferovali ešte dlhšiu stopáž.

Koľko bude trvať celá Nekonečná Vojna?

Režiséri Russovci teda podobne dlhý film v MCU už urobili, no a aspoň my sme sa pri Občianskej Vojne vôbec nenudili. Ak by sme teraz začali teoretizovať, mohli by sme povedať, že aj štvrtý Avengers film (ktorý sa s Infinity War točil súčastne) by mohol trvať rovnako. To by teda celý príbeh o Thanosovi a Kameňoch Nekonečna roztiahlo na parádnych 5 hodín, čo by sa už dalo nazvať menším komiksovým snom. Hlavne teda nech si túto komiksovú udalosť užijeme čo najdlhšie, a nech sa v sále nestihneme pozerať na hodinky! My režisérom kompletne dôverujeme, nech im tento megaprojekt poriadne vyjde a perfektne zaplní každú minútu na plátne. Každopádne, my už naozaj nevieme čo od nedočkavosti robiť!

Čo vravíte na ohlásenú stopáž filmu Avengers: Infinity War? Chceli ste aby bol film ešte dlhší? Bude aj štvrtý film podľa vás rovnako dlhý? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -