Kto zomrie v Avengers: Infinity War a kedy uvidíme prvý trailer? Prečítajte si D23 interview s hercami filmu!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

V najnovších interview odhalili herci z Avengers: Infinity War aj to čo nechceli!

Akciu D23 už máme oficiálne za sebou, no a rovnako aj všetci zúčastnení. Mnoho hercov sa teda už povracalo na natáčanie. Tí čo majú dotočené si však mohli dovoliť ostať o niečo dlhšie. Konkrétne sa jedná o hercov z najdrahšieho filmu súčasnosti, Avengers: Infinity War. Tí sa po panely rozhodli ostať a urobiť interview s redaktorom z Good Morning America. No a prekvapivo, podarilo sa mu zistiť veľa zaujímavých informácií. Prinášame vám teda prepis celého, historicky prvého interview s hercami Infinity War. V článku sa môžu objaviť menšie spoilery, takže čítajte na vlastnú zodpovednosť.

Joe Russo o tom, kedy uvidíme Avengers: Infinity War trailer

Ako prvý si do kresla sadol jeden z režisérov, Joe Russo. Ten prezradil, že ich primárnym cieľom na natáčaní bolo mať všetkých hercov pokope. Či už išlo o CGI hercov alebo normálnych. Bolo ťažké všetkých dostať do jednej miestnosti, no vraj sa to podarilo a práve výmeny medzi hercami sú vo filme čarovné. Ako príklad sme sa dozvedeli, že výbornú chémiu medzi sebou majú najmä Spider-Man a Doctor Strange. Rovnako to platí v prípade hercov Hollanda a Cumberbatcha.

Herci z Avengers: Infinity War sledujú trailer po prvýkrát aj s divákmi na D23!
Herci z Avengers: Infinity War sledujú trailer po prvýkrát aj s divákmi na D23!; Zdroj: twitter.com

Najzaujímavejšia otázka však prišla na konci, a to konkrétne, kedy uvidíme prvý trailer na Infinity War. „Skoro, poviem to tak, že skoro. Momentálne tvrdo pracujeme na traileri, nechcem to nikomu prekaziť, takže poviem, buďte v strehu, trailer na Infinity War uvidíte veľmi skoro“ povedal Joe Russo. Na otázku, či pôjde o dni, týždne alebo mesiace už nemohol odpovedať.

Paul Bettany a Elizabeth Olsen, a ich koment k uniknutej scéne z filmu

Vystriedať ho prišla dvojica Paul Bettany (Vision) a Elizabeth Olsen (Scarlett Witch/Wanda Maximov). Na nich začal moderátor rýchlo a tvrdo, keď spomenul ich scénu, ktorá unikla na internet. V spomínanej scéne je Vision človek a nemá na čele svoj kameň. Wanda ho pobozká. Celkovo scéna vyzerá ako prebudenie Visiona ako človeka a jeho uvedomovanie si samého seba. Môžete si ju pozrieť tu. Bettany však na toto nič neodpovedal a iba sa aj s Olsen vtipne vykrúcali z otázky. Redaktor sa potom spýtal Elizabeth, či má Wanda vo filme ešte niečo proti tímu Iron Man. Odpovedala, že nie a že vo filme bude riešiť oveľa väčšie problémy ako tieto.

Josh Brolin a názor na Thanosa a Cablea

Ako ďalší prišiel sám Thanos, Josh Brolin. Na otázku čo sú vlastne tie kamene nekonečna odpovedal, že sú to sily, ktoré dokopy vytvoria ultimátnu moc. V traileri ich mal podľa redaktora len pár a tak sa ho spýtal, či vo filme uvidíme všetkých 6. Vraj ich má vždy pár, no zatiaľ sa k nim snaží pridať ďalší. Vraj nevie, či všetkých 6 vôbec dostane, pretože ešte nečítal scenár k Avengers 4 a dokonca ani nevie, či je vlastne dokončený. Vraj v ňom prebiehajú rôzne zmeny. Brolin povedal, že scenáristov v tomto hrozne obdivuje, vraj je to 9 chlapíkov ktorý si vyjdú na 10 dní na grilovačku a tam všetko vymyslia. Všetky ich fantázie sa vyplnia, keďže sú to vraj praví fanúšikovia.

Nový concept-art Thanosa z D23!
Nový concept-art Thanosa z D23!; Zdroj: joblo.com

Ďalej sa trochu rozrozprával o samotnej postave Thanosa. Vraj nás čakajú momenty, kedy Thanos nebude iba hrubá sila ale začneme spolu s ním rozmýšľať nad dôležitými vecami. To už vraj bude kompletne pre dospelých a deti tomu nebudú rozumieť. Vraj inteligencia bude v tomto skvelo zastúpená a sám nazval tento film veľmi múdrym. Dokonca povedal, že hrať s ostatnými bolo pre neho veľmi emotívne a vynikajúce v tom, keďže už nemusel iba sedieť v kresle s 36 kamerami.

Redaktor následne zabrdol ešte do Deadpoola 2, v ktorom Brolin bude hrať postavu Cablea. Spýtal sa ho, či už vo filme lámal štvrtú stenu a či rozprával aj o Thanosovi. Brolin povedal, že zatiaľ nie ale vraj možno bude, že sám nevie. Nie je to vraj o tom, či prelomí štvrtú stenu. Povedal, že je vo filme veľa prekvapujúcich vecí, ktoré si veľmi užijeme. Podľa Brolina je Deadpool 2 vtipnejší ako ten prvý. Vraj sa nevedel rozhodnúť, či má brať Cablea keď robí Thanosa, no žena ho prinútila prečítať si scenár a ako sám povedal, nemohol sa prestať smiať. Cable by mal byť vo filme veľmi vtipný!

Don Cheadle a Mark Ruffalo a ich vyzradenie, kto vo filme umrie

Brolina vymenili Don Cheadle (War Machine) a Mark Ruffalo (Hulk). Redaktor povedal, že je rád, že Dona videl chodiť, keďže naposledy to nebolo bohviečo. Cheadle sa vyjadril, že keď máte kamoša ako je Tony, môžete znova chodiť. Ruffalo následne povedal, že Hulk bude v tomto filme ešte viac naštvaný ako v Ragnaroku. Obaja sa ešte medzi rečou dohodli, že nikdy nie je dobré, keď ste v týchto filmoch vo vesmíre. No a prichádzame k osudovej odpovedi. Počas rozprávania chcel Ruffalo dať malú nápovedu pre divákov a prezradil, že Infinity War nekončí dobre pre superhrdinov.

No a keď redaktor povedal, že v Marvelovkách to predsa vždy pre niekoho skončí zle, Ruffalo mu skočil do reči a povedal: „Počkaj si keď uvidíš toto, všetci zomrú!“. Vtom sa na neho obrátil Cheadle a povedal „kámo“. Ruffalo sa rýchlo chcel opraviť a povedal: „no nie všetci“. Nastalo chvíľkové ticho a Mark chcel, aby sa to vystrihlo. Ruffalo sa potom rýchlo začal pýtať Dona, či má teraz problém. Ten mu iba povedal, nech pokračuje ďalej. Mark vtom už nereagoval na redaktora a iba sa chytal za hlavu a ospravedlňoval sa.

Robert Downey jr. (Iron Man) vyzval Josha Brolina (Thanosa) na súboj!
Robert Downey jr. (Iron Man) vyzval Josha Brolina (Thanosa) na súboj!; Zdroj: digitalla.net

Musíme však povedať, že celé video nevyzerá úplne pravdivo. Spôsob akým Cheadle zareaguje na Ruffalov omyl vyzerá, že sa predtým dohodli. Redaktor tiež už ďalej nereagoval na takúto veľkú správu. Najlepší odhad však je, že sa jednalo iba o žart. Marvel by predsa nedovolil, aby sa takýto spoiler dostal von popri tak veľkom mene ako GMA. Kde je pravda sa teda dozvieme asi až v máji 2018. Ak to však pravda je, fanúšikovské teórie by sa mohli vyplniť. O tom si môžeme povedať nabudúce.

Tom Holland a Benedict Cumberbatch a ich nie moc informatívne interview

Dvojicu nahradili Tom Holland (Spider-Man) a Benedict Cumberbatch (Doctor Strange). Prvá otázka na nich bola v podstate o potvrdení toho, čo povedal režisér Joe Russo. Obaja potvrdili, že majú vo filme veľmi dobrý vzťah. Holland opísal jeho vzťah s Benedictom tak, že obaja sú z Londýna tak ako sú obe postavy z New Yorku. Určite sa na dvojicu Spider-Man a Doctor Strange budeme môcť veľmi tešiť. Redaktor sa potom Benedicta spýtal, že Peter Parker pravdepodobne ešte nie je v tom veku, aby mu mohol čarovne naliať pivo ako Thorovi v post-credits scéne v Doctorovi Strangeovi.

Obaja však začali vravieť, že s tým až tak nesúhlasia. Benedict povedal, že Doctor Strange by si ho pravdepodobne zobral na nočnú vychádzku. Holland na to iba povedal: „Keby si to s tým pivom dokázal v skutočnosti, to by bolo fantastické!“. Cumberbatch sa iba začal smiať. Doplnil ho: „Asi by som bol pre každého na pľaci obľúbený, a pravdepodobne by to bola najlacnejšia devinka na svete“. Tom sa ho však rýchlo opýtal, či tá scéna bola celá robená pomocou CGI. „Áno bola, ale vyzeralo to veľmi reálne, však?“ odpovedal Cumberbatch. Zo skutočného piva vraj Hemsworth mal naozaj málinko, no obaja si urobili srandu, že to čo je pre Chrisa málinko je pre nich už dosť.

Ani pokračovanie tohto interview nešlo podľa redaktorových predstáv

Redaktor sa teda potom pýtal na niečo ohľadom Infinity War, no Tom ho rovno prerušil. „Ak mám byť úprimný, ja o tomto filme nič neviem. Nemám dovolené čítať scenár, keďže neviem udržať tajomstvo. Takže teraz by som vám rád nejaké tajomstvá prezradil, no ja sám ich neviem. Viem, že hrám Spider-Mana z Queens.“ Benedict ho následne prerušil: „Ten z toho filmu čo teraz vyšiel?“. Obaja sa už iba so smiechom zhodli. Tom potom zhodnotil, že jediné čo o filme vie sú jeho scény.

Josh Brolin pri autogramiáde na D23
Josh Brolin pri autogramiáde na D23; Zdroj: news.marvel.com

No a aby toto ich interview už bolo úplne mimo plánu, zrazu ich prerušil Anthony Mackie (Falcon), ktorý doniesol Tomovi džús, lebo vraj keď chlapec nemá v sebe cukor, tak je nervózny. V skutočnosti však fľaša bola prázdna a iba prišiel Benedictovi povedať, že sa s ním zachvíľu vystrieda. Redaktorovi teda ostal čas iba na poslednú otázku. Tá smerovala na Hollanda a pýtal sa ho, či je Spidey v Infinity War samostatný hrdina alebo je už v Avengers. Kedže sa však Cumberbatch zľakol, že Holland zase niečo prezradí, rýchlo sa prihlásil a povedal, že on túto otázku zodpovedá. Tom už na neho iba so smiechom pozeral ako Benedict zodpovedal otázku: „S Tomom bolo naozaj skvelé pracovať, všetci sme s ním na natáčaní mali dobrý čas“. Tom sa teda vyvaroval možno ďalšiemu trapasu. I keď ten už pravdepodobne vytvoril Ruffalo.

Karen Gillan, Pom Klementieff a Dave Bautista a ich názor na Strážcov Galaxie v Infinity War.

Neskôr sa v rýchlosti vysriedali Karen Gillan (Nebula) a Pom Klementieff (Mantis). Tam iba Karen prezradila, že Nebula bude mať v tomto filme veľa emočných scén. Následne už si sadol k redaktorovi Dave Bautista (Drax). Ten povedal, že sa veľmi smial na scéne s Thorom, ako im narazí na predné sklo ich lode. Celkovo potom povedal, že výmena medzi Hemsworthom a Prattom je k nezaplateniu. Najviac sa vraj tešil na stretnutie s Robertom Downeym jr. a vraj sa všetky scény skvelo podarili. Najviac sa však obával spolupráce s Russovcami.

Bautista prezradil, že sa veľmi bál toho, že zoberú Strážcov Galaxie a spravia si z nich vlastnú verziu. Nakoniec to však bol úplny opak. Russovci vraj všetkým nechali priestor, aby vynikli podľa seba. To ho veľmi potešilo, keďže hrať postavu Draxa si už zamiloval. Celkovo prácu s nimi považoval za úžasnú. Najviac ho bavilo, keď obaja režiséri museli nájsť v niečom kompromis. Povedal, že obaja sú jednoducho úžasní, a že Civil War je jeho najobľúbenejší Captain America film.

Sebastian Stan a Anthony Mackie a aká veľká bude bojová scéna v tomto filme

Posledná dvojica bola Sebastian Stan (Bucky) a Anthony Mackie (Falcon). Hneď na začiatku Sebastian povedal, že sa vo filme Black Panther neobjaví, keďže redaktor so svojou otázkou smeroval práve tam. „Buckyho príbeh sa vyrieši práve v tomto filme (Infinity War),“ dopovedal. Obaja potom povedali, že bolo zaujímavé sledovať nových hercov so starými, a že s takým Cheadlom a Ruffalom si niekedy nerozumeli najlepšie. Samozrejme to vraveli s úsmevom na tvári. Najzaujímavejšia otázka však prišla na úplny koniec.

„Čo uvidíme v Infinity War?“ spýtal sa redaktor. „Vojnu nekonečných rozmerov, veľmi veľkú vojnu“ povedal Mackie. Následnú bojovú scénu začali porovnávať s tou na letisku v Civil War. Mackie povedal, že je to ako 25 letiskových scén, spojených dohromady a so stovkami Avengers. Sebastian povedal, ževraj by nás mala čakať asi polhodinová bojová scéna. Anthony odpovedal, že podľa neho by mohla byť aj hodinová. Redaktor ešte spomenul scénu z traileru, kde Thanos po nich hodí planétu. Obaja na to odpovedali, že preto tam majú Doctora Strangea, ktorý im pretočí čas.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=uJq9_HyujIA]

Interview sa týmto skončilo. Táto partička by sa každopádne mala znova stretnúť už o týždeň na Comic Cone v San Diegu, takže určite nás sledujte. Šušká sa dokonca o tom, že práve tam by sme mohli dostať spomínaný trailer na Infinity War. Každopádne, dúfam, že sa vám prepis týchto interview páčil. Okrem zaujímavých informácií je určite rovnako zaujímavé sledovať, ako táto partička spolu funguje. Všetci by sa samozrejme za tri týždne mali vrátiť na pľac a začať natáčanie štvrtého filmu, takže im všetkým držíme palce.

ZDROJTwitter

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -