Avengers: Infinity War je podľa všetkého veľmi vtipný! Máme sa začať báť?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Avengers: Infinity War je podľa všetkého veľmi vtipný!

V čom Marvel v posledných rokoch exceloval je konštantná zmena tónu ich filmov. Odjakživa vedeli, že nemôžu robiť filmy o superhrdinoch s kamennou tvárou a aj v ich začiatočných temnejších filmoch ako Iron Man alebo Captain America sa nájde pár skvelých hlášok a vtipov. Neskôr sa však v týchto štýloch začali dosť motať a postupne sme dostávali buď viac temnejšie filmy alebo naopak o dosť viac humornejšie.

Dokopy všetky filmy však stále pasujú, aj napriek tomu, že v Čiernom Panterovi zabiehajú až do problémov s rasizmom a v Thorovi: Ragnarok parodujú takmer všetky superhrdinské činy. Teraz sa však všetky humorné a seriózne postavy stretávajú v jednom filme, no a asi nikto z nás si doteraz nevedel predstaviť, aký tón táto tímovka vlastne bude mať. Keďže ide o koniec všetkého čo poznáme vďaka Thanosovi, očakávali sme skôr naozaj seriózny film, podobný aký režiséri Russovci už robili (Winter Soldier, Civil War). Podľa všetkého to však bude dosť veľký opak.

Režiséri v novom interview povedali, že Infinity War je oveľa vtipnejší ako Civil War alebo Winter Soldier. To je od nich je skutočne prekvapivá informácia. Každopádne, tento fakt sme si následne mohli všimnúť už aj v traileroch a klipoch. Či už ide o Star-Lordov plán alebo Spider-Manove zoznámenie sa s Doctorom Strangeom. Ak sa teda niekto pripravuje na poriadne seriózny film, určite by mal prestať. Nám toto tvrdenie zatiaľ nijako neprekáža, určite však z tohto filmu nechceme prehnanú komédiu ako v druhých Strážcoch alebo Ragnaroku. Predsa len, aj takí vtipálci ako Thor alebo Rocket si musia uvedomiť, že koniec sveta zase taký vtipný nie je. Jediný kto má v tomto prípade právo na smiech je Thanos. Veríme však, že Russovci vedia do čoho išli a že nás určite nesklamú.

Tešíte sa na Avengers: Infinity War? Chceli ste radšej poriadny seriózny film? Myslíte, že to s humorom preženú? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -