Avengers: Infinity War v novom videu odhaľuje, aké to bolo natáčať film s najväčšími hereckými hviezdami!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Avengers: Infinity War v novom videu odhaľuje zábery z natáčania!

Po toľkých spotoch a klipoch konečne prichádza iné video z oficiálneho youtube kanálu Marvel Entertainment. Po veľmi dlhom čase sme totiž od nich konečne dostali menší pohľad do zákulisia zatiaľ ich najväčšieho filmu. Musíte totižto uznať, že záberov z natáčania sme videli naozaj málo. My si pamätáme len na jedno, v ktorom nám ukázali úplne prvý deň natáčania, kde sme pred kamerou po prvýkrát videli pokope Roberta Downeyho Jr., Toma Hollanda a Chrisa Pratta!

Toto spomínané video však bolo zverejnené pred rokom vo februári. Po dlhom čase teda konečne dostávame, síce stále krátky, no už o niečo plnší pohľad na natáčanie. Konečne budete mať možnosť nahliadnuť, ako všetci títo herci spolu pracovali a ako to na natáčaní asi mohlo vyzerať. Zároveň každý herec rozpráva o tom, čo pre nich Marvel za tie roky znamenal a zároveň nám sľubuje, že toto je film na ktorý sme čakali. Veď pozrite sa sami!

Pre niekoho to je asi stále neuveriteľné, no skutočne sa pozeráme na najväčší film, aký bol zatiaľ vyrobený. Toľko hereckých hviezd v sebe nemajú ani romantické komédie Richarda Curtisa. Myslím si, že netreba ani písať o tom, že si to asi všetci herci poriadne užili, i keď už dobre vieme, že nikto z nich nemal dovolené čítať celý scenár a nieto ešte vidieť celý film. Čo si teda na nás režiséri Russovci prichystali uvidíme už o neuveriteľných 11 dní! Hype z internetu je zatiaľ obrovský a my veríme, že 10 rokov Marvelu s nami tvorcovia oslávia naozaj výnimočne!

Kto to už neviete vydržať? Páčilo sa vám video z natáčania? Aké máte teórie ohľadom filmu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -