Takto sa robia rekordy! Avengers: Infinity War sa po troch dňoch stáva jedným z najzárobkovejších filmov v histórii!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Avengers: Infinity War sa po troch dňoch stáva jedným z najzárobkovejších filmov v histórii!

Po tom, čo Star Wars fanúšikovia čakali 30 rokov na pokračovanie Skywalkerovej série a vytvorili tak nehorázny finančný bum s mnohými rekordmi, Marvel fanúšikovia ich práve teraz všetky vyhodili do koša. Ich 10-ročné čakanie na Avengers: Infinity War skutočne predčilo úplne všetko. Máme tu totižto nového šampióna počas otváracieho víkendu – v USA ale aj celosvetovo!

Poďme teda rovno na to. Za tri otváracie dni v USA sa im podarilo vytvoriť nový rekord s 258 miliónmi! To je teda len o malinkých 10 miliónov viac ako má predošlý rekordman, Star Wars: Sila sa prebúdza. Avšak, keďže dostávame hneď niekoľko marveloviek každý rok, ide o neuveriteľný dôkaz, ako môže takéto 10-ročné budovanie naozaj fungovať. Neuveriteľný úspech! Ako je na tom ale celý svet? Nuž, tam sa im podarilo prekonať rekord až o ohromných 90 miliónov.

Celosvetový zárobok je až o skoro 100 miliónov väčší!

Zo sveta totižto za prvé tri dni vydolovali dychberúcich 640 miliónov a teda absolútne zničili predošlého rekordmana – Rýchlo a Zbesilo 7, ktorý doteraz sedel na tróne s 540 miliónmi. Ak ste si už teda museli sadnúť, tak vám povieme ešte jednu šokujúcu novinku. Infinity War sa zatiaľ neotvorilo v Číne, odkiaľ chodia najväčšie filmové zisky. Ohromná suma teda ešte príde 11. mája, kedy sa film otvorí už aj tam. Čo teda tieto otváracie rekordy pre Infinity War znamenajú? Nuž, rozhodne veľkú cestu k 2 miliardám.

Avšak k nim majú ešte stále ďaleko. Netreba zabúdať, že rýchlosť a výdrž sú dve rozdielne veci. Infinity War sa v kľude k tejto sume ani nemusí dostať, avšak vzhľadom k takýmto číslam by išlo o naozaj obrovský šok. Pozrime sa ale na Avatara, ktorý ani raz nedržal rekord a vôbec nepatril medzi filmy so silnými otvárakmi. O pár týždňov už z neho bol najzárobkovejší film v histórii s celosvetovými 2,7 miliardami (i keď ten prišiel v čase, kedy začínalo 3D a to bola najväčšia časť ich úspechu). Aká teda bude cesta tretích Avengers? Bol toto len začiatok ich rekordov?

Dostane sa film na 2 miliardy? Pozeráme sa na jeden z najzárobkovejších filmov v histórii? Očakávali ste takýto úspech? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -