Pôvodní Avengers si dali spoločné tetovanie! Aké tajomstvá sa v ňom ukrývajú?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Článok môže obsahovať SPOILERY z filmu Avengers: Infinity War. Pokiaľ ste ho ešte nevideli, prečítajte si ho neskôr.

Od premiéry filmu Avengers: Infinity War ubehli už dva týždne, no stále ide o jednu z najpreberanejších tém na internete. Deje sa tak prevažne kvôli emotívnemu koncu, ktorý si pre nás Marvel pripravil. Po Thanosovom lusknutí sa totižto polovica existencie rozplynula, a spolu s nimi aj veľký počet našich obľúbených hrdinov. Tieto následky bude vo filme Avengers 4 znášať pôvodná šestka, ktorá ostala medzi živými. Iron Man, Kapitán Amerika, Thor, Hulk, Hawkeye a Black Widow – Legendárny tím, ktorý sa spojil ešte späť v roku 2012. Avšak, nielen medzi postavami funguje dobrá chémia. Rovnako sú na tom aj herci, ktorí ich stvárňujú!

avengers si dali spoločné tetovanie
Zdroj: ladbible.com

Avengers si dali spoločné tetovanie!

Originálne obsadenie filmu Avengers totižto oslávilo to, že už sú 10 rokov kolegami a kamarátmi. Túto udalosť si nechali navždy zvečniť na svojich telách. Áno, dali si spoločné tetovania! Samozrejme, toto nie je v Hollywoode žiadne tabu. Spravilo tak aj obsadenie filmov ako Pán prsteňov alebo Suicide Squad. Herec Robert Downey Jr. taktiež prezradil, že si toto tetovanie dalo iba 5 zo šiestich originálnych hercov. Vycúval z toho Mark Ruffalo, predstaviteľ postavy Bruce Bannera/Hulka. Keby si to však niekedy v budúcnosti rozmyslel, stále si ho môže dotetovať!

avengers si dali spoločné tetovanie
Zdroj: moviefone.com

Aby toho nebolo málo, tetovanie v sebe ukrýva pár tajomstiev. Teda, aspoň fanúšikovia ich tam našli. Celé to vyzerá ako logo Avengers, ktoré je spojené s číslom 6 (Počet pôvodných hrdinov). Poďme sa teda pozrieť na 6 skrytých symbolov, ktoré toto tetovanie obsahuje! Vidieť v ňom môžeme časť Kapitánovho štítu, kruh predstavuje Tonyho Arc Reactor, a vidíme aj Thorovu sekeru/kladivo. Hawkeye tam má jasný šíp, Black Widow náznak svojho loga a Hulk… Ten tam má vlastnú hlavu. Viac však uvidíte na obrázkoch, ktoré fanúšikovia vytvorili.

avengers si dali spoločné tetovanie
Zdroj: 9gag.com

Tak čo, už máte objednaný termín u tatéra?

ZDROJpolygon

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah