Chcete sa dostať na svetovú premiéru Avengers: Infinity War? Stačí správne odtipovať tohtoročné Oscary!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Z Oscarov na Avengers! Aj takto sa dá dostať na svetovú premiéru!

Asi už netreba dokola opakovať, že Avengers: Infinity War bude najväčším filmom roka. Pochopiteľne, svetová premiéra bude udalosť, na ktorú by chcel ísť asi každý. Nie len, že uvidíte najočakávanejší film v predstihu, no ešte k tomu sa stretnete so všetkými hercami z MCU, ktorí nás zabávajú už 10 rokov. Aj sem sa však dá dostať, ak vás postihne šťastie. Teraz dokonca stačí iba ak správne natipujete tohtoročné Oscary.

Podľa všetkého to je naozaj jediné čo treba urobiť, aby ste mohli byť zaradení do súťaže. Stačí si otvoriť oficiálnu Oscars 2018 Challenge, prihlásiť sa pomocou vášho profilu na Facebooku, odtipovať vo všetkých 24 kategóriách a ste v hre. Podľa portálu Screenrant je síce stále hlavnou cenou pozvánka na budúcročné Oscary, touje však práve dvoj-trojdňový zájazd na svetovú premiéru filmu Avengers: Infinity War. Samozrejme, výhercovia budú žrebovaní a nanešťastie pre nás, bez amerického občianstva pravdepodobne veľkú šancu nemáte.

Nikde to samozrejme nie je napísané, no my si myslíme, že na šancu na výhru treba odfajknúť aj to, že bývate v USA. Každopádne, s touto Oscars Challenge ste sa určite už možno stretli. Oficiálna stránka Akadémie ju totižto spúšťa každý rok, no a vždy ide o skvelú zábavu pre filmových maniakov. Či už teda tento rok môže vyhrať lístok na premiéru aj niekto z nás netušíme, no za skúšku to určite stojí, čo poviete?

Čo vravíte na takúto možnosť výhry lístku na svetovú premiéru Avengers: Infinity War? Myslíte, že máme šancu aj my, čo žijeme mimo Spojených Štátov? Hrávali ste oficiálnu Oscars Challenge aj doteraz? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -