Ako by sme sa mohli dostať k Avengers 5 v Štvrtej fáze MCU filmov? Toto je 10 možných spôsobov

Nenechajte si ujsť

Získaj zľavy až 80 % na softvér a Windows 10 Pro už za 7,25 €

Začni rok 2021 s novým originálnym softvérom do tvojho PC. Zľavy až 80% a Windows 10 Pro už za 7,25 € V spolupráci s webom GoDeal24.com ti...

Prvé dojmy zo seriálu WandaVision – Ako na nás zatiaľ pôsobí unikátny sitkom z dielne štúdia Marvel?

Marvel je späť... Štúdio Marvel (pod taktovkou korporácie Disney) pomaly, no isto štartuje novú filmovú fázu, ktorú bude najbližších niekoľko rokov rozširovať. Plánov a podrobných...

WandaVision vysvetlenie: Komu patrí hlas z rádia, kto je mysteriózny včelár a omnoho viac

WandaVision vysvetlenie a teórieVideli sme prvé dve epizódy seriálu WandaVision a síce sa toho nestalo veľa, no vysvetlenie určitých skutočností vám môže pomôcť v...

Chris Evans ešte nepovedal svoje posledné zbohom ako Captain America. Vráti sa v budúcom MCU projekte?

Captain America chystá návrat do MCU Server Deadline exkluzívne informoval o tom, že herec Chris Evans chystá návrat ako Captain America do budúceho MCU projektu....
Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

10 spôsobov, akými by sme sa mohli dostať k Avengers 5 v 4. fáze MCU filmov

Posledný film o Avengeroch, Avengers: Engame, mal neskutočný úspech. Mnoho z významných postáv tam ukončilo svoju púť. Z toho dôvodu môžeme predpokladať, že Marvel bude mať ťažkú úlohu, ak sa rozhodne natočiť Avengers 5.

Ako by to celé vyzeralo bez Iron Mana, Captaina Americu a Black Widow? Na to si budeme musieť ešte chvíľku počkať. No my už rozmýšľame nad tým, akými spôsobmi by sa mohli Avengers 5 v 4. fáze MCU filmov vyformovať.

Sam Wilson obnoví Avengerov ako Captain America

Sam Wilson - Captain America
Zdroj: bustle.com

V pripravovanom seriáli The Falcon and the Winter Soldier to vyzerá tak, že americká vláda nie je spokojná so Samom Wilsonom ako s novým Captainom Americom. Preto sa rozhodnú dať túto funkciu do rúk U. S. Agentovi.

Ako to zvyčajne býva, a ako sa stalo aj v komiksoch, U. S. Agent sa stane zápornou postavou. Vláda preto môže požiadať o pomoc práve Sama a urobí z neho Captaina Americu. On bude môcť vďaka tomu obnoviť Avengerov ako ich nový líder.

The Eternals môžu priniesť hrozbu na Thanosovom leveli

Eternals novinky
Zdroj: twitter.com

Koncom tohto roka by sme sa mali dočkať MCU filmu The Eternals. O ňom je už známe, že Celestials vytvoria Eternals a taktiež vytvoria ich smrteľných nepriateľov, ktorí sa volajú Deviants.

V tomto filme môžu načrtnúť aj oveľa väčšiu hrozbu, ktorej nebudú vedieť čeliť sami. To je ďalší príklad toho, ako by sa mohli zvolať všetci hrdinovia a vytvoriť Avengers 5 v 4. fáze MCU filmov.

Verzia Lokiho by sa mohla vrátiť späť na Zem

Loki v Avengers: Endgame
Zdroj: syfy.com

Ako už je takmer každému fanúšikovi známe, Lokiho dobrá verzia z filmu Thor: Ragnarok zomrela v Avengers: Infinity War. V Avengers: Endgame sme sa ale stali svedkami toho, ako staršia verzia Lokiho, tá, ktorá pomáhala Thanosovi, zmizla do novej časovej osi. Loki ako záporák môže prísť na Zem a práve to môže byť dôvod na zvolanie Avengerov.

Shang-Chi sa môže dostať na radar Avengerov

Shang-Chi
Zdroj: denofgeek.com

V roku 2021 by mal vyjsť film s názvom Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings. V tomto filme bude Shang-Chi bojovať s Mandarinom. Práve jeho zabitím by mohol Shang-Chi upútať pozornosť Avengerov. Dôvodom môže byť to, že práve Tony Stark bol kedysi ten, ktorý bol posadnutý zničením Mandarina.

Odhalenie Spider-Manovej totožnosti

Zdroj: collider.com

Na konci filmu Spider-Man: Far From Home nás prekvapila scéna, kde bola odhalená identita Spider-Mana. Pomaly sa blížia ďalšie filmy o tomto superhrdinovi. A práve problém s odhalenou totožnosťou môže byť dôvodom na zalarmovanie a zjednotenie Avengerov.

Ms. Marvel a Kate Bishop môžu zostaviť mladých Avengerov

Ms. Marvel
Zdroj: hollywoodreporter.com

Ms. Marvel a Kate Bishop budú v MCU predstavené svojím vlastným seriálom v 4. fáze. To by mohlo navnadiť Marvel na to, aby vytvoril mladých Avengerov. Cassie Lang ako Stature by sa k ním mohla taktiež pridať.

Scarlet Witch by mohla otvoriť štruktúru reality

MCU seriál WandaVision
Zdroj: collider.com

Dej pripravovaného seriálu WandaVision nám zatiaľ známy nie je, avšak vieme, že Wanda bude súčasťou filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness. V komiksoch Wanda príde o deti a kvôli tomu otvorí štruktúru reality, aby ich vrátila späť. To isté by mohla urobiť aj pre postavu Visiona. A možno práve to si bude žiadať pomocnú ruku Avengerov.

Spojenie Wakandy a nového Asgardu

Päťdesiat odtieňov čierneho pantera
Zdroj: youtube.com

Nakoľko Avengers už neexistujú, Zem bude potrebovať novú obranu. Wakanda je skvelým zdrojom, no žiaľ malým. Sami by nikdy neporazili zlo vo veľkosti Thanosa. Práve preto sa môže spojiť s Asgardom, ktorý momentálne funguje v Nórsku a zabezpečiť Zemi lepšiu ochranu.

Jane Foster by mohla nahradiť Thora Odinsona

nový thor v mcu
Zdroj: reddit.com

V novom filme Thor: Love and Thunder dostane Jane Foster titul Mighty Thor. Thor Odinson by si práve kvôli tomu mohol oddýchnuť, zatiaľ čo Mighty Thor by ho mohol kompletne nahradiť ako severského boha v tíme Avengerov.

Spojenie vesmírnych Avengerov s Avengermi na Zemi

nick fury je skrull
Zdroj: entreterse.com.br

Na konci filmu Spider-Man: Far From Home sme videli, že Nick Fury bol vo vesmíre so Skrullmi. Jedným z dôvodov môže byť práve to, že išiel vytvoriť S.W.O.R.D., čo je vlastne intergalaktický S.H.I.E.L.D. Za predpokladu, že to je pravda a za predpokladu, že Avengeri na Zemi stále ostali, môže dôjsť k zjednoteniu týchto dvoch organizácií.

Čo si o týchto spôsoboch myslíte vy? Veríte, že film Avengers 5 príde a bude rovnako dobrý, ako tie predchádzajúce? Dajte nám vedieť do komentárov! 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

Najnovší obsah

Call of Duty: Mobile zažije reštart. Namiesto novej sezóny príde prvá, ktorá so sebou prinesie nový obsah

S príchodom novej sezóny v Call of Duty: Mobile môžeš očakávať niekoľko skvelých noviniek. Vývojárske štúdio Activision sa snaží ich klenot pre mobilné zariadenia...

Vznikol nový tím v Sony štúdiu San Diego. Pracuje na pokračovaní hernej série Uncharted?

Na čom pracuje nový tím spoločnosti Sony? V rámci San Diega, kde už predým spoločnosť sídlila, vzniklo nové štúdio Sony. Respektíve sa od tôho pôvodného...

Temná adaptácia Winx Clubu prichádza na Netflix! Čo nám prezradil oficiálny trailer?

Netflix vydáva Winx Club v novom prevedení Mnohí z nás si Winx Club pamätajú z detstva. Talianska fantasy rozprávka z roku 2004 nám priniesla dobrodružstvá...

Trailer k akčnému filmu Boss Level s Mel Gibsonom ti ukáže opakovanú smrť agenta uviaznutého v čase

Režisér Joe Carnahan (A-Team, Medzi vlkmi) sa po šiestich rokoch vrátil do režisérskeho kresla a výsledkom tomu je naozaj zaujímavý akčný film Boss Level,...

Peaky Blinders ukončia svoju seriálovú púť šiestou sériou. Akou formou bude príbeh pokračovať?

Britský kriminálny seriál Peaky Blinders si od začiatku svojej cesty v roku 2013 nazbieral slušnú základňu verných fanúšikov. Tých určite nepotešila správa o tom,...