Ako by sme sa mohli dostať k Avengers 5 v Štvrtej fáze MCU filmov? Toto je 10 možných spôsobov

Nenechajte si ujsť

Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

10 spôsobov, akými by sme sa mohli dostať k Avengers 5 v 4. fáze MCU filmov

Posledný film o Avengeroch, Avengers: Engame, mal neskutočný úspech. Mnoho z významných postáv tam ukončilo svoju púť. Z toho dôvodu môžeme predpokladať, že Marvel bude mať ťažkú úlohu, ak sa rozhodne natočiť Avengers 5.

Ako by to celé vyzeralo bez Iron Mana, Captaina Americu a Black Widow? Na to si budeme musieť ešte chvíľku počkať. No my už rozmýšľame nad tým, akými spôsobmi by sa mohli Avengers 5 v 4. fáze MCU filmov vyformovať.

Sam Wilson obnoví Avengerov ako Captain America

Sam Wilson - Captain America
Zdroj: bustle.com

V pripravovanom seriáli The Falcon and the Winter Soldier to vyzerá tak, že americká vláda nie je spokojná so Samom Wilsonom ako s novým Captainom Americom. Preto sa rozhodnú dať túto funkciu do rúk U. S. Agentovi.

Ako to zvyčajne býva, a ako sa stalo aj v komiksoch, U. S. Agent sa stane zápornou postavou. Vláda preto môže požiadať o pomoc práve Sama a urobí z neho Captaina Americu. On bude môcť vďaka tomu obnoviť Avengerov ako ich nový líder.

The Eternals môžu priniesť hrozbu na Thanosovom leveli

Eternals novinky
Zdroj: twitter.com

Koncom tohto roka by sme sa mali dočkať MCU filmu The Eternals. O ňom je už známe, že Celestials vytvoria Eternals a taktiež vytvoria ich smrteľných nepriateľov, ktorí sa volajú Deviants.

V tomto filme môžu načrtnúť aj oveľa väčšiu hrozbu, ktorej nebudú vedieť čeliť sami. To je ďalší príklad toho, ako by sa mohli zvolať všetci hrdinovia a vytvoriť Avengers 5 v 4. fáze MCU filmov.

Verzia Lokiho by sa mohla vrátiť späť na Zem

Loki v Avengers: Endgame
Zdroj: syfy.com

Ako už je takmer každému fanúšikovi známe, Lokiho dobrá verzia z filmu Thor: Ragnarok zomrela v Avengers: Infinity War. V Avengers: Endgame sme sa ale stali svedkami toho, ako staršia verzia Lokiho, tá, ktorá pomáhala Thanosovi, zmizla do novej časovej osi. Loki ako záporák môže prísť na Zem a práve to môže byť dôvod na zvolanie Avengerov.

Shang-Chi sa môže dostať na radar Avengerov

Shang-Chi
Zdroj: denofgeek.com

V roku 2021 by mal vyjsť film s názvom Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings. V tomto filme bude Shang-Chi bojovať s Mandarinom. Práve jeho zabitím by mohol Shang-Chi upútať pozornosť Avengerov. Dôvodom môže byť to, že práve Tony Stark bol kedysi ten, ktorý bol posadnutý zničením Mandarina.

Odhalenie Spider-Manovej totožnosti

Zdroj: collider.com

Na konci filmu Spider-Man: Far From Home nás prekvapila scéna, kde bola odhalená identita Spider-Mana. Pomaly sa blížia ďalšie filmy o tomto superhrdinovi. A práve problém s odhalenou totožnosťou môže byť dôvodom na zalarmovanie a zjednotenie Avengerov.

Ms. Marvel a Kate Bishop môžu zostaviť mladých Avengerov

Ms. Marvel
Zdroj: hollywoodreporter.com

Ms. Marvel a Kate Bishop budú v MCU predstavené svojím vlastným seriálom v 4. fáze. To by mohlo navnadiť Marvel na to, aby vytvoril mladých Avengerov. Cassie Lang ako Stature by sa k ním mohla taktiež pridať.

Scarlet Witch by mohla otvoriť štruktúru reality

MCU seriál WandaVision
Zdroj: collider.com

Dej pripravovaného seriálu WandaVision nám zatiaľ známy nie je, avšak vieme, že Wanda bude súčasťou filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness. V komiksoch Wanda príde o deti a kvôli tomu otvorí štruktúru reality, aby ich vrátila späť. To isté by mohla urobiť aj pre postavu Visiona. A možno práve to si bude žiadať pomocnú ruku Avengerov.

Spojenie Wakandy a nového Asgardu

Päťdesiat odtieňov čierneho pantera
Zdroj: youtube.com

Nakoľko Avengers už neexistujú, Zem bude potrebovať novú obranu. Wakanda je skvelým zdrojom, no žiaľ malým. Sami by nikdy neporazili zlo vo veľkosti Thanosa. Práve preto sa môže spojiť s Asgardom, ktorý momentálne funguje v Nórsku a zabezpečiť Zemi lepšiu ochranu.

Jane Foster by mohla nahradiť Thora Odinsona

nový thor v mcu
Zdroj: reddit.com

V novom filme Thor: Love and Thunder dostane Jane Foster titul Mighty Thor. Thor Odinson by si práve kvôli tomu mohol oddýchnuť, zatiaľ čo Mighty Thor by ho mohol kompletne nahradiť ako severského boha v tíme Avengerov.

Spojenie vesmírnych Avengerov s Avengermi na Zemi

nick fury je skrull
Zdroj: entreterse.com.br

Na konci filmu Spider-Man: Far From Home sme videli, že Nick Fury bol vo vesmíre so Skrullmi. Jedným z dôvodov môže byť práve to, že išiel vytvoriť S.W.O.R.D., čo je vlastne intergalaktický S.H.I.E.L.D. Za predpokladu, že to je pravda a za predpokladu, že Avengeri na Zemi stále ostali, môže dôjsť k zjednoteniu týchto dvoch organizácií.

Čo si o týchto spôsoboch myslíte vy? Veríte, že film Avengers 5 príde a bude rovnako dobrý, ako tie predchádzajúce? Dajte nám vedieť do komentárov! 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -