Ako by sme sa mohli dostať k Avengers 5 v Štvrtej fáze MCU filmov? Toto je 10 možných spôsobov

Nenechajte si ujsť

Kto je Kang the Conqueror? Nový MCU záporák dokáže cestovať v čase a je silnejší ako Thanos

Kto bude nový MCU záporák? Film Avengers: Endgame ukončil jednu veľkú príbehovú kapitolu menom Infinity Saga, ktorá sa pomaly formovala od roku 2008. Prvé tri...

Vzniká nová vesmírna reality šou, ktorej víťaz poletí priamo na Medzinárodnú vesmírnu stanicu

Vesmírna reality šou Space Hero Vyzerá to tak, že herec Tom Cruise nebude jedinou televíznou hviezdou, ktorá poletí mimo planéty Zem. Po úspešnej ceste lode...

Trailer na WandaVision nám ukazuje poriadny náhľad do seriálu a sľubuje skoré vydanie

Trailer na seriál WandaVision Marvel vypustil prvý riadny trailer na chystaný seriál WandaVision. Vedeli sme, že ten príde na službu Disney+, nebol však vôbec istý...

Nemohli ste prísť na náš X-Men kvíz? Teraz máte možnosť skúsiť si, ako by ste obstáli

Pri príležitosti vydania dlho očakávaného filmu Noví mutanti a pri 57. výročí vydania prvého komiksu o X-Menoch sme si pre vás v spolupráci s...
Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

10 spôsobov, akými by sme sa mohli dostať k Avengers 5 v 4. fáze MCU filmov

Posledný film o Avengeroch, Avengers: Engame, mal neskutočný úspech. Mnoho z významných postáv tam ukončilo svoju púť. Z toho dôvodu môžeme predpokladať, že Marvel bude mať ťažkú úlohu, ak sa rozhodne natočiť Avengers 5.

Ako by to celé vyzeralo bez Iron Mana, Captaina Americu a Black Widow? Na to si budeme musieť ešte chvíľku počkať. No my už rozmýšľame nad tým, akými spôsobmi by sa mohli Avengers 5 v 4. fáze MCU filmov vyformovať.

Sam Wilson obnoví Avengerov ako Captain America

Sam Wilson - Captain America
Zdroj: bustle.com

V pripravovanom seriáli The Falcon and the Winter Soldier to vyzerá tak, že americká vláda nie je spokojná so Samom Wilsonom ako s novým Captainom Americom. Preto sa rozhodnú dať túto funkciu do rúk U. S. Agentovi.

Ako to zvyčajne býva, a ako sa stalo aj v komiksoch, U. S. Agent sa stane zápornou postavou. Vláda preto môže požiadať o pomoc práve Sama a urobí z neho Captaina Americu. On bude môcť vďaka tomu obnoviť Avengerov ako ich nový líder.

The Eternals môžu priniesť hrozbu na Thanosovom leveli

Eternals novinky
Zdroj: twitter.com

Koncom tohto roka by sme sa mali dočkať MCU filmu The Eternals. O ňom je už známe, že Celestials vytvoria Eternals a taktiež vytvoria ich smrteľných nepriateľov, ktorí sa volajú Deviants.

V tomto filme môžu načrtnúť aj oveľa väčšiu hrozbu, ktorej nebudú vedieť čeliť sami. To je ďalší príklad toho, ako by sa mohli zvolať všetci hrdinovia a vytvoriť Avengers 5 v 4. fáze MCU filmov.

Verzia Lokiho by sa mohla vrátiť späť na Zem

Loki v Avengers: Endgame
Zdroj: syfy.com

Ako už je takmer každému fanúšikovi známe, Lokiho dobrá verzia z filmu Thor: Ragnarok zomrela v Avengers: Infinity War. V Avengers: Endgame sme sa ale stali svedkami toho, ako staršia verzia Lokiho, tá, ktorá pomáhala Thanosovi, zmizla do novej časovej osi. Loki ako záporák môže prísť na Zem a práve to môže byť dôvod na zvolanie Avengerov.

Shang-Chi sa môže dostať na radar Avengerov

Shang-Chi
Zdroj: denofgeek.com

V roku 2021 by mal vyjsť film s názvom Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings. V tomto filme bude Shang-Chi bojovať s Mandarinom. Práve jeho zabitím by mohol Shang-Chi upútať pozornosť Avengerov. Dôvodom môže byť to, že práve Tony Stark bol kedysi ten, ktorý bol posadnutý zničením Mandarina.

Odhalenie Spider-Manovej totožnosti

Zdroj: collider.com

Na konci filmu Spider-Man: Far From Home nás prekvapila scéna, kde bola odhalená identita Spider-Mana. Pomaly sa blížia ďalšie filmy o tomto superhrdinovi. A práve problém s odhalenou totožnosťou môže byť dôvodom na zalarmovanie a zjednotenie Avengerov.

Ms. Marvel a Kate Bishop môžu zostaviť mladých Avengerov

Ms. Marvel
Zdroj: hollywoodreporter.com

Ms. Marvel a Kate Bishop budú v MCU predstavené svojím vlastným seriálom v 4. fáze. To by mohlo navnadiť Marvel na to, aby vytvoril mladých Avengerov. Cassie Lang ako Stature by sa k ním mohla taktiež pridať.

Scarlet Witch by mohla otvoriť štruktúru reality

MCU seriál WandaVision
Zdroj: collider.com

Dej pripravovaného seriálu WandaVision nám zatiaľ známy nie je, avšak vieme, že Wanda bude súčasťou filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness. V komiksoch Wanda príde o deti a kvôli tomu otvorí štruktúru reality, aby ich vrátila späť. To isté by mohla urobiť aj pre postavu Visiona. A možno práve to si bude žiadať pomocnú ruku Avengerov.

Spojenie Wakandy a nového Asgardu

Päťdesiat odtieňov čierneho pantera
Zdroj: youtube.com

Nakoľko Avengers už neexistujú, Zem bude potrebovať novú obranu. Wakanda je skvelým zdrojom, no žiaľ malým. Sami by nikdy neporazili zlo vo veľkosti Thanosa. Práve preto sa môže spojiť s Asgardom, ktorý momentálne funguje v Nórsku a zabezpečiť Zemi lepšiu ochranu.

Jane Foster by mohla nahradiť Thora Odinsona

nový thor v mcu
Zdroj: reddit.com

V novom filme Thor: Love and Thunder dostane Jane Foster titul Mighty Thor. Thor Odinson by si práve kvôli tomu mohol oddýchnuť, zatiaľ čo Mighty Thor by ho mohol kompletne nahradiť ako severského boha v tíme Avengerov.

Spojenie vesmírnych Avengerov s Avengermi na Zemi

nick fury je skrull
Zdroj: entreterse.com.br

Na konci filmu Spider-Man: Far From Home sme videli, že Nick Fury bol vo vesmíre so Skrullmi. Jedným z dôvodov môže byť práve to, že išiel vytvoriť S.W.O.R.D., čo je vlastne intergalaktický S.H.I.E.L.D. Za predpokladu, že to je pravda a za predpokladu, že Avengeri na Zemi stále ostali, môže dôjsť k zjednoteniu týchto dvoch organizácií.

Čo si o týchto spôsoboch myslíte vy? Veríte, že film Avengers 5 príde a bude rovnako dobrý, ako tie predchádzajúce? Dajte nám vedieť do komentárov! 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

Najnovší obsah

Svetový šampionát v League of Legends začína už dnes. Bez Slovákov, no s dvomi Čechmi

Svetový šampionát v League of Legends Už dnes sa v Šanghaji začína najsledovanejšia e-športová udalosť tohto roka. Svetový šampionát v League of Legends sa ako jediný turnaj...

The Boys dostanú nový seriál o sexuchtivých superhrdinoch na vysokej škole

The Boys spin-off z vysokej Seriál The Boys dostane vlastný spin-off. Nie je sa čomu čudovať, keďže séria od Amazonu svojou popularitou preráža strop a...

Gunnov The Suicide Squad dostáva spin-off s Johnom Cenom. Seriál Peacemaker uvidíme na HBO Max

Očakávaná DC komiksovka The Suicide Squad dostáva vlastný spin-off seriál, ktorý sa pre HBO stáva vysokou prioritou. Novinka nesie názov Peacemaker a tešiť sa...

Pripravte sa. Čaká nás rozšírená edícia soundtrack albumu k filmu Interstellar od Hansa Zimmera

Nový Interstellar soundtrack Nahrávacia spoločnosť WaterTower Music vydá nový soundtrack album k filmu Interstellar (2014) od režiséra Christophera Nolana. Hudbu skomponoval oscarový skladateľ Hans Zimmer,...

Trailer na seriál The Haunting of Bly Manor od Netflixu odhaľuje, že sa v októbri budeme poriadne báť

Pre fanúšikov The Haunting of Hill House... Písal sa október roku 2018 a na Netflix prišiel hororový seriál The Haunting of Hill House, ktorý sa...