Ako by sme sa mohli dostať k Avengers 5 v Štvrtej fáze MCU filmov? Toto je 10 možných spôsobov

Nenechajte si ujsť

Svet Batmana s Robertom Pattinsonom dostane vlastný seriál. Na čo sa spin-off zameria?

Film The Batman od Matta Reevesa Určite vám neunikli početné informácie o tom, že režisér Matt Reeves (Vojna o planétu opíc, Cloverfield: Monštrum) pripravuje sólový...

Režisér filmu Avengers: Endgame sa vyjadril na margo Wolverina v MCU. Kedy ho uvidíme?

Mutanti v Marvel Cinematic Universe už čoskoro? Príchod členov tímov X-Men a Fantastická štvorka do filmového sveta Marvel Cinematic Universe je témou, ktorá zužuje fanúšikov...

Táto herečka preberie štafetu Black Widow po Scarlett Johansson. Akú má budúcnosť v MCU?

Film Black Widow až v novembri Celosvetové uzatvorenie kín spôsobilo, že sme už viac ako rok nevideli nový film zo sveta Marvel Cinematic Universe. Slovenská...

Sezóna Formuly 1 odštartovala aj v hernom podaní od Codemasters | F1 2020 RECENZIA

F1 2020 RECENZIA F1 2020 RECENZIA - Vo vzduchu je cítiť spálená guma, vreskot motorov sa ozýva spoza cieľovej roviny a naši favoriti si idú...
Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

10 spôsobov, akými by sme sa mohli dostať k Avengers 5 v 4. fáze MCU filmov

Posledný film o Avengeroch, Avengers: Engame, mal neskutočný úspech. Mnoho z významných postáv tam ukončilo svoju púť. Z toho dôvodu môžeme predpokladať, že Marvel bude mať ťažkú úlohu, ak sa rozhodne natočiť Avengers 5.

Ako by to celé vyzeralo bez Iron Mana, Captaina Americu a Black Widow? Na to si budeme musieť ešte chvíľku počkať. No my už rozmýšľame nad tým, akými spôsobmi by sa mohli Avengers 5 v 4. fáze MCU filmov vyformovať.

Sam Wilson obnoví Avengerov ako Captain America

Sam Wilson - Captain America
Zdroj: bustle.com

V pripravovanom seriáli The Falcon and the Winter Soldier to vyzerá tak, že americká vláda nie je spokojná so Samom Wilsonom ako s novým Captainom Americom. Preto sa rozhodnú dať túto funkciu do rúk U. S. Agentovi.

Ako to zvyčajne býva, a ako sa stalo aj v komiksoch, U. S. Agent sa stane zápornou postavou. Vláda preto môže požiadať o pomoc práve Sama a urobí z neho Captaina Americu. On bude môcť vďaka tomu obnoviť Avengerov ako ich nový líder.

The Eternals môžu priniesť hrozbu na Thanosovom leveli

Eternals novinky
Zdroj: twitter.com

Koncom tohto roka by sme sa mali dočkať MCU filmu The Eternals. O ňom je už známe, že Celestials vytvoria Eternals a taktiež vytvoria ich smrteľných nepriateľov, ktorí sa volajú Deviants.

V tomto filme môžu načrtnúť aj oveľa väčšiu hrozbu, ktorej nebudú vedieť čeliť sami. To je ďalší príklad toho, ako by sa mohli zvolať všetci hrdinovia a vytvoriť Avengers 5 v 4. fáze MCU filmov.

Verzia Lokiho by sa mohla vrátiť späť na Zem

Loki v Avengers: Endgame
Zdroj: syfy.com

Ako už je takmer každému fanúšikovi známe, Lokiho dobrá verzia z filmu Thor: Ragnarok zomrela v Avengers: Infinity War. V Avengers: Endgame sme sa ale stali svedkami toho, ako staršia verzia Lokiho, tá, ktorá pomáhala Thanosovi, zmizla do novej časovej osi. Loki ako záporák môže prísť na Zem a práve to môže byť dôvod na zvolanie Avengerov.

Shang-Chi sa môže dostať na radar Avengerov

Shang-Chi
Zdroj: denofgeek.com

V roku 2021 by mal vyjsť film s názvom Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings. V tomto filme bude Shang-Chi bojovať s Mandarinom. Práve jeho zabitím by mohol Shang-Chi upútať pozornosť Avengerov. Dôvodom môže byť to, že práve Tony Stark bol kedysi ten, ktorý bol posadnutý zničením Mandarina.

Odhalenie Spider-Manovej totožnosti

Zdroj: collider.com

Na konci filmu Spider-Man: Far From Home nás prekvapila scéna, kde bola odhalená identita Spider-Mana. Pomaly sa blížia ďalšie filmy o tomto superhrdinovi. A práve problém s odhalenou totožnosťou môže byť dôvodom na zalarmovanie a zjednotenie Avengerov.

Ms. Marvel a Kate Bishop môžu zostaviť mladých Avengerov

Ms. Marvel
Zdroj: hollywoodreporter.com

Ms. Marvel a Kate Bishop budú v MCU predstavené svojím vlastným seriálom v 4. fáze. To by mohlo navnadiť Marvel na to, aby vytvoril mladých Avengerov. Cassie Lang ako Stature by sa k ním mohla taktiež pridať.

Scarlet Witch by mohla otvoriť štruktúru reality

MCU seriál WandaVision
Zdroj: collider.com

Dej pripravovaného seriálu WandaVision nám zatiaľ známy nie je, avšak vieme, že Wanda bude súčasťou filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness. V komiksoch Wanda príde o deti a kvôli tomu otvorí štruktúru reality, aby ich vrátila späť. To isté by mohla urobiť aj pre postavu Visiona. A možno práve to si bude žiadať pomocnú ruku Avengerov.

Spojenie Wakandy a nového Asgardu

Päťdesiat odtieňov čierneho pantera
Zdroj: youtube.com

Nakoľko Avengers už neexistujú, Zem bude potrebovať novú obranu. Wakanda je skvelým zdrojom, no žiaľ malým. Sami by nikdy neporazili zlo vo veľkosti Thanosa. Práve preto sa môže spojiť s Asgardom, ktorý momentálne funguje v Nórsku a zabezpečiť Zemi lepšiu ochranu.

Jane Foster by mohla nahradiť Thora Odinsona

nový thor v mcu
Zdroj: reddit.com

V novom filme Thor: Love and Thunder dostane Jane Foster titul Mighty Thor. Thor Odinson by si práve kvôli tomu mohol oddýchnuť, zatiaľ čo Mighty Thor by ho mohol kompletne nahradiť ako severského boha v tíme Avengerov.

Spojenie vesmírnych Avengerov s Avengermi na Zemi

nick fury je skrull
Zdroj: entreterse.com.br

Na konci filmu Spider-Man: Far From Home sme videli, že Nick Fury bol vo vesmíre so Skrullmi. Jedným z dôvodov môže byť práve to, že išiel vytvoriť S.W.O.R.D., čo je vlastne intergalaktický S.H.I.E.L.D. Za predpokladu, že to je pravda a za predpokladu, že Avengeri na Zemi stále ostali, môže dôjsť k zjednoteniu týchto dvoch organizácií.

Čo si o týchto spôsoboch myslíte vy? Veríte, že film Avengers 5 príde a bude rovnako dobrý, ako tie predchádzajúce? Dajte nám vedieť do komentárov! 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 komentár

Pridaj komentár

Najnovší obsah

Dokument, ktorý vo vás prebudí lásku k hokeju | HoKEjový sen RECENZIA

HoKEjový sen RECENZIA HoKEjový sen RECENZIA - Slovenská kinematografia disponovala stále veľmi kvalitnými dokumentárnymi filmami. V dnešnej dobe je ich kvalita a spracovanie tém na...

Vydanie filmovej adaptácie hry Monster Hunter s Millou Jovovich bolo odložené

Film Monster Hunter uvidíme neskôr Film Monster Hunter, adaptácia japonskej videohernej RPG série od Capcom, bol odložený. Pôvodný dátum vydania bol naplánovaný na september 2020,...

Film Bird Box 2 je skutočnosťou. Tvorca potvrdil vývoj pokračovania hororu od Netflixu

Vyzerá to tak, že Netflix vyvíja film Bird Box 2. Prvá časť tohto apokalyptického hororu/sci-fi bola neuveriteľne úspešná, len za prvý týždeň si ju...

Bude sa film Rýchlo a zbesilo 9 odohrávať vo vesmíre? Herec zo série to neúmyselne potvrdil

Existuje len jedno miesto, kam sa môže (dnes už akčná) séria Rýchlo a zbesilo posunúť. Od roku 2001 sme sa naprieč ôsmymi filmami a...

Far Cry 6 prichádza s prvou ukážkou, herec zo seriálu Breaking Bad bude hlavným záporákom

K početným únikom informácií z vývojárskeho štúdia Ubisoft za posledných pár dní sa radšej vyjadrovať nebudeme. A to sme ani netušili, že leak krátkeho...