Prichádza do MCU tím ešte väčší ako samotní Avengers? Títo herci sú za…

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Budú Avengers v MCU nahradení novým, ešte lepším, väčším a silnejším tímom superhrdinov? Myšlienka sa stáva čoraz reálnejšou, pričom aktuálne všetko záleží na rozhodnutí Marvel Studios. Nevieme, či Kevin Feige dá zelenú projektu A-Force, no herci by to spravili bez váhania…

Avengers v MCU: Budú nahradení tímom A-Force?

Samozrejme, po filme Avengers: Endgame pôvodný tím superhrdinov, ktorý sa v rámci tohto filmového univerza poprvýkrát objavil v roku 2012 (Avengers: Pomstitelia), až tak úplne neskončil. Stále sú tu Bruce Banner, ktorý sa nachádza na zemi, ako aj Thor, ktorý so Strážcami Galaxie odletel do vesmíru. Clint Barton sa už od svojej rodiny nevzdiali, Steve Rogers zostal s Peggy a Tony Stark je mŕtvy. Potom tu však je ešte taký Peter Parker, ktorý sa v Infinity War „oficiálne“ stal Avengerom.

Reakcie na Avengers: Endgame
Zdroj: reddit.com

Či už sa ostatní superhrdinovia považujú za Avengerov alebo nie, to je v podstate jedno. Otázky sú len dve: Bude mať kto viesť film Avengers 5? A ak áno, tak kto? No a na to sa snažia odpovedať mnohí zo samotných predstaviteľov MCU postáv. Riešením, ktoré by sa podľa nich zapáčilo fanúšikom, by mohla byť snímka A-Force, v ktorej sa nám predvedie tím superhrdinov, z ktorých budú všetci ženy.

Toto povedal portálu BuzzFeed News Benedict Cumberbatch, predstaviteľ Doctora Strangera, na otázku, či by v MCU privítal kompletne ženský počin:

„Jasné, poďme na to. Prečo nie? Určite je tu na to priestor. Vidíme, že ženské hrdinky rastú na popularite, tak prečo nie? Bolo by to skvelé.“

Názory herečiek na A-Force

Ohľadom kompletne ženského MCU filmu sa v minulosti vyjadrili už aj herečky ako Brie Larson (Captain Marvel) či Tessa Thompson (Valkyrie). Tie za realizáciu príbehu bojovali už počas produkcie Avengers: Endgame, kedy nápad predostreli Feigemu. Fanúšikovia a ich kolegyne sa toho chytili, pričom deň čo deň sa film zdá byť reálnejší a reálnejší.

Black Widow v Avengers: Endgame
Zdroj: icloudpicture.com

Nedávno o nápade rozprávali aj herečky Scarlett Johansson (Natasha Romanoff) a Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff). Johansson si myslí, že teraz je dokonalý čas na realizáciu projektu A-Force, zatiaľ čo Olsen verí, že takýto film by ohromil celý svet.

Je nejasné, či niekedy uvidíme kompletne ženskú tímovku v rámci Marvel Cinematic Universe. Podľa aktuálnych plánov štúdia by to však mohlo byť najskôr o niekoľko rokov. V 4. fáze sa žiadna veľká tímovka určite nenachádza, pričom A-Force by mohol byť oficiálne najskôr potvrdený až pred začiatkom 5. fázy.

Zdroj: buzzfeednews.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -